TOP 10

10 najnenávidenejších videí na YouTube všetkých čias


videní: 5.1K

Webová stránka YouTube v roku 2010 pri zmene dizajnu svojho webu, zmenila aj spôsob akým sa hodnotia videá nahraté na stránke. Z pôvodného hviezdičkového systému prešli na nový, modernejší systém: páči sa mi to a nepáči sa mi to. Ľudia tento spôsob hodnotenia prijali veľmi dobre a rýchlo. Je veľmi zriedkavé ak je na videu viac nepáči sa mi to ako páči. No bohužiaľ, nie každé video sa ľudom dostatočne páči a dávajú to jasne pocítiť hodnotením videa. Práve preto ti dnes prinášame TOP 10 najhoršie hodnotených videí na youtube. Nebuď zhrozený, musíš to prijať s úsmevom na tvári rovnako ako my v redakcii. 🙂

 

10. Trailer – Krotitelia duchov (Ghostbusters), 2016

Trailer pre ženské obsadenie v Krotiteľoch duchov v ktorom si zahrali Kirsten Wiig a Melissa McCarthy, zaznamenal obrovskú kritiku od dlhoročných fanúšikov. Dôvodom bolo zneužitie značky Ghostbusters kvôli upútaniu pozornosti a natočení feministického filmu. Trailer sa javil ako nekvalitný a vyzdvihoval to najhoršie z produkcie. Trailer si vyslúžil viac ako 1 000 000 negatívnych hodnotení. Napriek tomu však dokázal oživiť zmiešané a priaznivé reakcie od kritikov ale aj divákov. Po premietaní v kine dokázal zarobiť aj dostatok peňazí.

9. Nicki Minaj – Anaconda

Pesnička od Nicki Minaj – Anaconda si vyslúžila množstvo kritiky od rôznych rebríčkov a magazínov po USA. National Review sa vyjadrili o pesničke ako o ponižujúcej. Ďalej pokračovali tým, že podporovala prostitúciu, užívanie drôg ale aj nemorálnosť pre mladé dievčatá. Pieseň nazbierala 1 233 000 stlačení tlačidla nepáči sa mi to.

8. Miley Cyrus – We Can’t Stop

Pesnička od Miley Cyrus v jej štvrtom štúdiovom albume Bangerz, prijala zmiešané reakcie od hudobných kritikov, ktorí ocenili jej celkovú produkciu ale nepáčil sa im až tak jej lyrický obsah. Za 24 hodín mala pesnička 10,7 milióna zobrazení. Celkovo zatiaľ nazbierala 1 270 000 negatívnych hodnotení.

7. Miley Cyrus – Wrecking Ball

Wrecking Ball je jednou z tých melódií, pri ktorých máš pocit, že si ju počul už miliónkrát bez toho, aby si to niekedy aj naozaj chcel. Vo videoklipe sa Cyrus hojdá na demolačnej guli a pritom olizuje kladivo. Čo iné sa o tom dá povedať?  Video dosiahlo takmer 1 328 000 dislikov.

6. Jacob Sartorius – Sweatshirt

Americký teen spevák, ktorý sa stal pomocou internetu „osobnosťou“. Práve pesnička „Sweatshirt“ bola považovaná za prestrelenú, zle produkovanú a vlastne celkovo zle spravenú. Video dosiahlo viac ako 1,4 milióna negatívneho hodnotenia čo predstavuje približne 75% z celkového hodnotenia.

5. PSY – Gangnam style

Ach áno, hudobné video, ktoré každý v roku 2012 videl. Natočenie videoklipu trvalo rovných 48 hodín a predstavovalo bizarné tanečné pohyby, text a celkový obsah. Pesnička sa však z neznámeho dôvodu stala chytľavou. Internetom sa šírila ako vírus a čoskoro sa objavila všade. Video dosiahlo 1 601 360 negatívnych a 11 349 408 pozitívnych hodnotení. Pri takomto obrovskom čísle vzhliadnutí (2 657 943 535) je číslo zanedbateľné – pre autora určite.

4. Prerezanie strieborného tlačidla od YouTube

Veľmi zvláštne video natočil tento youtuber z Brazílie. Video s doslovným názvom „Rezanie strieborného tlačidla YouTube“. Tlačidlo ktoré dostáva každý autor ako ocenenie za tvorbu pri dosiahnutí  100 000 odberateľov na YouTube, si zaslúžilo 2 200 000 negatívnych hodnotení.

3. Rebecca Black – Friday

Debutová pesnička „Friday“ od Rebeccy Black nevyšla podľa plánov. Bola viackrát označenou za najhoršou piesňou všetkých čias. Už v roku 2011 video dosiahlo 3,2 milióna dislikov. Neskôr bolo kvôli právnym problémom stiahnuté z YouTube. Video sa však neskôr znova objavilo na YouTube a momentálne ma na konte 2,2 milióna dislikov.

2. Call of Duty: Infinite Warfare Trailer

Séria Call of Duty patrí medzi najpredávanejšie a najpopulárnejšie hry všetkých čias. Napriek tomu si v posledných rokoch zaslúžila obrovské množstvo kritiky. Po zverejnení trailera mnoho ľudí protestovalo, že hra vyzerá veľmi futuristicky a podobá sa na sci-fi. Trailer dostal 3 milióny negatívnych hodnotení.

1. Justin Bieber – Baby

Áno je to tak, že „obľúbený“ Bieber je na čele tohto zoznamu. To dokazuje ako veľmi je Justin Bieber nenávidený na celom internete. Aj keď v poslednom období nenávisť pomaly utícha, táto staršia pieseň nahromadila až 6,7 milióna dislikov.

 

Zdroj: viralthread
Titulná foto: youtube

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov