Zaujímavosti

Fotograf prerobil starú dodávku na mobilný domov, s ktorým cestoval 2 roky naprieč USA


videní: 2.6K

Väčšina z nás sníva o živote plnom dobrodružstiev. Vždy nám v tom však niečo bráni, či už je to čas, peniaze, zodpovednosť alebo staromódny strach, stále sa nájde dôvod prečo to odložiť. Travis Burke je však živým dôkazom, že jedinou vecou ktorá nám môže v tomto brániť sme my sami.

Americký fotograf cestuje krajinou vo svojom mobilnom príbytku, ktorý bol niekedy starou dodávkou jeho babičky až kým ho neprerobil na obývateľné vozidlo. Burke financuje svoje cesty prostredníctvom fotografovania, testovania produktov, písaním recenzií a všeobecne prácou na voľnej nohe. Ako píše na svojich internetových stránkach, dúfa že dokázal inšpirovať ľudí aby vyrazili von a preskúmavali tak ich okolie. Dodáva že nie je potrebné si plánovať dovolenku a cestovať tak do krásnej a jedinečnej krajiny. Verí, že keď premohol sám seba, môže kreatívne povzbudiť aj ostatných aby urobili to isté. Burke cestoval po USA dva roky vo svojom mobilnom príbytku. Okrem toho rád cestuje aj po celom svete. Pozri sa teda na výber jeho fotografií. Všetky ostatné nájdeš na jeho instagrame alebo webovej stránke.

 

Zdroj: boredpanda
Zdroj titulnej foto: instagram

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen