Zaujímavosti

Keď sa tetovanie nepodarí…


videní: 20.7K

Chceš si dať tetovanie, ale bojíš sa, že to tatér pokazí? Alebo už dokonca máš nejaké otrasné tetovanie? Nestrácaj nádej, ešte to nemusí byť také zlé.

Premena ako škardé káčatko: z otrasného tetovania na nádherné. V tomto článku ti ukážeme niektoré skutočne hrozné tetovania, z ktorých sa nakoniec vďaka šikovným rukám tatéra stalo niečo, na čo sa dá pozerať. Veľká vďaka tatérom za tieto nápady na cover-upy!

 

Toto pôvodné tetovanie niekoľkokrát obehlo internet a je preto pravdepodobné, že si ho už videl. Vedel si však, že sa z neho stalo toto?

tattoo_1

Úžasná premena portrétu, ktorý vyzeral skutočne zle na neuveriteľne prepracovaný portrét:

tattoo_2

Anjelské krídla, aké originálne tetovanie! V tomto prípade bolo nahradené úžasným obrovským farebným tetovaním, vďaka ktorému nemáte absolútne žiadnu šancu rozpoznať pôvodný výtvor.

tattoo_12

Maličký (nevydarený) drak bol nahradený úžasným veľkým, za ktorého by si sa rozhodne nehanbil!

tattoo_11

Tribal tetovania. Proti gustu žiadny dišputát, no s prekrytím týchto tetovaní sa tatéri stretávajú často.

tattoo_10

Cover-up nemusí mať žiadny súvis s pôvodným tetovaním. To môžete vidieť na tomto tetovaní, ktoré sa skutočne podarilo.

tattoo_9

Tak v tomto prípade je skutočné ťažké si predstaviť motív pôvodného tetovania, no autor cover-upu sa skutočne vytiahol.

tattoo_8

Skvelý nápad, ako vylepšiť staré tetovanie. Originalita sa skutočne cení!

tattoo_7

Portrét, ktorému chýbali odtiene a hĺbka sa zmenil na o niečo realistickejší výtvor.

tattoo_6

Významná zmena k lepšiemu! Hoci toto tetovanie pravdepodobne na fotke ešte nie je hotové, vidíme výrazné zlepšenie.

tattoo_5

Tetovanie samo o sebe nemusí byť zlé, no príbeh, ktorý sa za ním skrýva, áno. Alebo si jednoducho nedávajte vytetovať meno svojej milej/svojho milého.

tattoo_4

Aj toto už pravdepoeobne laždý tatér zažil (alebo ešte len zažije): cover-up čínskeho alebo japonského znaku:

tattoo_3

Zdroj: tattoodo.com

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen