Foto

Fotografie, ktoré si vyžadujú vysvetlenie toho, čo sa na nich stalo

fotografie

videní: 1.4K

Fotografie, ktoré si vyžadujú vysvetlenie toho, čo sa na nich stalo: Pri pohľade na tieto fotografie si možno mimovoľne spomeniete na príslovie: „Každý deň je lekcia.“ Používatelia internetu zdieľali na internete presne takéto fotografie a nie je také jednoduché pochopiť, čo sa na nich deje.

Sme príjemne prekvapení, že na tomto svete je stále toľko neznámych vecí. Na konci článku nájdete bonusovú funkciu, ktorá môže vyvolať pocity závisti.

Fotografie, ktoré si vyžadujú vysvetlenie toho, čo sa na nich stalo

“Preťal som si nerv na ukazováku. Teraz sa už na polovici môjho prsta nemôže robiť toto.”

“Čo je to za obrovskú štruktúru, ktorá sa objavila cez noc? Z tohto uhla sa to nedá povedať, ale nezdá sa, že by bola v spodnej časti zaoblená.”

“Je to silo.”

“Toto sa stane, keď nad plameňom zohrejete obyčajný mramor a potom ho okamžite hodíte do studenej vody. Len to neskúšajte doma. Môže to vybuchnúť!”

Tieto vetvy na tomto strome rastú vertikálne

Tento oblak vyzerá ako vesmírna loď

Toto sú šošovkovité oblaky. Vytvárajú sa, keď stabilný, vlhký vzduch prúdi nad oblasťou s veľkou nadmorskou výškou (napríklad nad horou alebo veľkým kopcom) a vytvára oscilujúce obrazce. Všeobecne je známe, že pripomínajú kontaktné šošovky, UFO alebo nejaké iné cudzie teleso.

1 2 3 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov