Video

Krabie tyčinky: Po vzhliadnutí tohto videa ich ľudia odmietajú jesť

krabie tyčinky

videní: 602

Krabie tyčinky – obsahujú vôbec krabie mäso? Po vzhliadnutí tohto videa ich ľudia odmietajú jesť. Naozaj sa nie je čomu čudovať, veď posúďte sami.

V minulosti sa stalo virálnym video z Youtube kanála Food Kingdom. Video zobrazuje údajne najväčšiu továreň na krabie tyčinky na svete, kde sa ročne vyrobí viac ako štyridsaťtisíc  ton produktu.

 

krabie tyčinky

 

 

Napriek názvu väčšina krabích tyčiniek obsahuje len veľmi málo krabov a namiesto toho sú, ako párok v rožku alebo kuracie nugetky McDonalds, vyrobené z obzvlášť neatraktívnej pasty. Video sa dostalo na Reddit, kde boli používatelia internetu pochopiteľne prekvapení, keď videli, ako bol produkt vyrobený. Mnohí prisahali, že ho budú ešte niekedy jesť, zatiaľ čo iní sa pokúšali vysledovať všetky ingrediencie, ktoré boli do týchto tyčiniek pridané.

Aj keď sa to zdá zrejmé, mnoho ľudí je stále prekvapených, keď vidia, v akých podmienkach sa vyrábajú spracované potraviny.

Video o tom, ako sa vyrábajú krabie tyčinky, rozrušilo mnohých používateľov internetu a nájdete ho v pokračovaní tohto článku

1 2 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov