Kvízy

Iba skutočný génius dokáže nájsť slimáka na obrázku v priebehu 5 sekúnd

génius

videní: 695

Tento jednoduchý hlavolam je určený pre všetkých ľudí, ktorí si chcú otestovať svoju pozornosť a cit pre detail. Iba skutočný génius dokáže nájsť slimáka na obrázku v priebehu 5 sekúnd.

Takéto hlavolamy a testy sa často robia prečo, aby sa zistilo, či má niekto vysoký alebo nízky inteligenčný kvocient (IQ). Test meria mieru kognitívnych schopností osoby, t. j. schopnosť riešiť problémy a logicky uvažovať. Samozrejme výšku tvojho IQ nezistíš vďaka tomuto obrázku a nepomôže ti ani nájdenie slimáka. Avšak iba skutočný génius dokáže tohto slimáka nájsť na obrázku v priebehu 5 sekúnd.

Hlavolamy a rôzne testy sú pravdepodobne najzábavnejším a najvzrušujúcejším spôsobom, ako merať logické myslenie a schopnosti riešiť problémy človeka. Jeden takýto hlavolam sme si pre teba pripravili.

Si pripravený prijať túto výzvu? Ak áno, tak teda môžeme začať.

Na nasledujúcom obrázku je ukrytý slimák. Tvojou úlohou je ho nájsť v priebehu 5 sekúnd! Dokáže to iba skutočný génius.

Na tejto krásnej ilustrácii môžeš vidieť pekný pohľad na park. Park je krásny a priťahuje veľa miestnych obyvateľov. V parku behajú ženy, starší ľudia sedia a čítajú si na lavičke, prípadne sa deti hrajú alebo venčia svojich psíkov. V parku môžete vidieť mnoho ľudí a rovnako aj zvieratiek. Môžeš tak vidieť všetko a všetkých, okrem jedného.

Miesto, kde sa nachádza slimák nájdeš v pokračovaní článku

1 2 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov