Foto

Zábavné fotografie zo spoločného cestovania psa a mačky

zábavné fotografie

videní: 1.8K

Nadšená turistka Cynthia Bennett a jej priateľ si svojho spoločného psa adoptovali ešte v roku 2014. Vtedy však ešte netušili, že o pár rokov neskôr budú na internete kolovať ich zábavné fotografie zo spoločného cestovania psa a mačky.

Spočiatku sa Bennett sústredila najmä na zlatého retrievera, no nakoniec narazila na Henryho a nedokázala mu povedať nie. Henry mal síce 14 týždňov, ale už v tej dobe bol päťkrát väčší ako ostatné šteniatka v jeho veku. “Myslím, že sme ho mali iba tri dni, keď sme ho vzali na prvú prechádzku,” povedala Bennett. “Našiel najvyššie umiestnenú skalu v okolí, na ktorú vybehol úplne hore. To všetko preto, aby sa mohol pozerať cez okraj.” Aj kvôli tomu ho zrejme začali prezývať ako “malá horská koza”.

 

 

Pred niekoľkými mesiacmi sa pár rozhodol, že si zaobstará ďalšieho domáceho miláčika. Bennett chcela veľmi opustené mačiatko a tak začalo 5-mesačné hľadanie po útulkoch. Nakoniec si našli siamské mačiatko, ktorému dali meno Baloo. Mačiatko priviezli domov k novému psiemu kamarátovi. Netrvalo dlho a malé mačiatko si Henryho zamilovalo.  Netrval dlho, kým Baloo taktiež začal chodiť s párom a Henrym na prechádzky. “Netuším, ako sa nám to podarilo, že sme mačiatko naučili chodiť s nami na prechádzky. Naozaj to miluje,” povedala Bennett. “Ak sa dotknem Henryho vodítka, Baloo sa okamžite postaví k dverám.”

Zábavné fotografie zo spoločného cestovania psa a mačky:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: boredpanda / topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov