Video

V záujme tolerancie? Takto by vyzerali české rozprávky, ak by sa nakrúcali dnes!

české rozprávky

videní: 10.6K

Populárne české rozprávky, ktoré každoročne sledujeme v televízii počas sviatkov, získali novú podobu. Na YouTube sa totiž objavilo vtipné video, ktoré znázorňuje, ako by tieto rozprávky vyzerali dnes, v roku 2019.

Video zhrnulo súčasné trendy, ktoré odrážajú súčasnú situáciu v kultúre, vede i politike. Video sa navyše stalo akousi paródiou na dnešné mravy. Môžeš tak porovnať, ako sa natáčalo v minulosti, a ako sa natáča dnes. Nová verzia týchto rozprávok je tak oveľa akčnejšia a tiež etnicky tolerantnejšia. Ktoré české rozprávky sa ti páčia viac? 🙂 Tie pôvodné v originále, alebo tie prispôsobené na modernú dobu?

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen