Zaujímavosti

Neuveriteľne živé obrazy. Toto nie sú fotografie!

obrazy

videní: 4.6K

Musíš mať zvláštny dar, aby si mohol maľovať obrazy s takou presnosťou, že ľudia nebudú veriť vlastným očiam. Pretože toto umenie vyzerá ako naozajstné fotografie. Kamalky Laureano je nepochybne jedným z tých absolútne talentovaných umelcov, ktorých obrazy sa ľahko zamieňajú so skutočnými fotografiami s vysokým rozlíšením.

Tento umelec z Dominikánskej republiky v Mexico City kladie toľko pozornosti na detaily, ako sú pehy, póry a textúra pokožky, že je naozaj ťažké uveriť, že je to v skutočnosti maľované na plátne nie fotené drahým kvalitným fotoaparátom. Budeš mať pocit, že živo vidíš nespočetné množstvo hodín, ktoré strávil zdokonaľovaním svojej práce, a to všetko vďaka oddanosti a výnimočnému talentu, ktoré boli do jeho obrazov vložené.
„Rád by som tvoril vnútorné vzory, kontrolované výbuchy hmoty, až kým nebudem šťastný.“ – hovorí 35-ročný umelec na svojej Instagramovej stránke, ktorá už prilákala takmer 80 000 sledovateľov. Ale to, čím Kamalkyho práca naozaj vyniká, je jeho schopnosť vykresliť skutočné emócie v obrazoch, čo vedie k neuveriteľne oduševneným a umelecky hotovým dielam.

Je to naozaj maliar, nie fotograf

https://www.instagram.com/p/BrrMweulOQL/?hl=pt-br

To, čo najviac potrebuje pri svojej práci je vytrvalosť

https://www.instagram.com/p/BrEie13lv7M/?hl=pt-br

Ak mám najlepšie opísať to, čo maľujem, je to štúdium tvarov a interakcií medzi nimi.

Toto oko ťa bude sledovať všade, kam pôjdeš.

https://www.instagram.com/p/BocwCqPFlLp/?hl=pt-br

 

Pred niekoľkými rokmi Kamalky pracoval na tomto zaujímavom portréte. Tu je jasne vidno, že naozaj nejde o fotografiu. Aj keď je to možno neuveriteľné.

https://www.instagram.com/p/Bj6E9QKhMuM/?hl=pt-br

Umenie nemôže byť len tvojim povolaním. Aby si to robil naozaj dobre, umenie musí byť tvojou neoddeliteľnou súčasťou. Musí sálať z každej bunky tvojho tela. Musí vychádzať priamo zo srdca. Len potom bude dokonalé.

Je to hlavne o nich. Nedá sa ubrániť emóciám, ak sú oči umelca súčasťou rovnice.

Duša obrazu musí byť prepojená s dušou umelca.

Neuveriteľne presné a dokonalé. Také sú všetky obrazy tohto nezvyčajne talentovaného umelca. Už veríš, že nejde o fotografie?

Oči sú oknom do duše

obrazy

Zdroj: BoredPanda | topdesat

b
Komentáre
Hore

online geldanlagen geldanlagen