Video

Otec natáčal vianočné rána 25 rokov. Výsledok je úžasný!


videní: 5.5K

Existujú rodinné tradície, vianočné tradície a rodinné vianočné tradície. Od polovice osemdesiatych rokov až do roku 2009 natáčal otec rodiny, Pat Confalone, svoje deti, ktoré idú po schodoch ráno na Vianoce. Neskôr jeho syn Nick vytvoril z týchto záberov video, ktoré zohreje nejedno srdce.

„Každý rok nás náš otec natáčal, ako ideme po schodoch k vianočnému stromčeku,“ napísal Nick. „Toto je kompilácia všetkých videí, ktoré som našiel. Príbuzní a domáce zvieratá vyrastú a zmiznú a na ich mieste sa objavia noví rodinní príslušníci. “

 

Nick je teraz spisovateľom a producentom v Los Angeles, má dve deti a jeho sestra Tricia sa vydala za chlapca, ktorý sa objavuje okolo roku 2007 vo vianočnom videu a teraz pracuje v oblasti nehnuteľností.

Nick poskladal natočené zábery do 30-minútového filmu bez hudby, ktorú pred pár rokmi sledovali rodiny na Vianoce. Potom vytvoril trojminútovú verziu tohto filmu s hudbou od Vince Guaraldiho „A Charlie Brown Christmas“. Video sa stalo naozaj obľúbeným a už má viac ako 3 milióny zobrazení na YouTube.

Takáto milá tradícia sa nevidí v každej rodine. Preto je toto video také vzácne a zaujímavé. Pre spomínanú rodinu sa stalo studnicou krásnych spomienok a zážitkov. Pre ostatných možno inšpiráciou, ako si môžu uchovať svoje vlastné špeciálne momenty. Nič nie je večné. Deti vyrastú, rodičia zostarnú… Preto je dôležité zachytiť a zvečniť mimoriadne chvíle.

Zdroj: youtube topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen