Video

V blízkosti prísne tajnej základne Area 51 sa našiel záhadný kráter

V blízkosti prísne tajnej základne Area 51 sa našiel záhadný kráter

videní: 3.8K

Dvaja blogeri, ktorí zverejňujú blogy na YouTube, pomocou Google Earth preskúmali vysoko špecializované vzdialené oddelenie amerického letectva, základňu Edwards v štáte Nevada, ktorá je tiež známa ako Area 51. No a neboli by to YouTuberi, ak by nenašli niečo záhadné. V tomto prípade ide o akýsi kráter.

Pomocou aplikácie Google Earth zbadali Blake a Brett Cousins, tvorcovia YouTube kanálu „thirdphaseofmoon“, tajomný objekt vedľa neslávne známej a konšpiračnými teóriami opradenej americkej vojenskej základne, tiež známej ako Area 51. Záhadný kráter natočili z niekoľkých uhlov, no v strede krátera je na záberoch vidieť vysoký a tenký predmet. Video bolo zverejnené na Youtube 13. decembra a pozrelo si ho približne 50-tisíc ľudí. Ako to už býva zvykom, v komentároch sa objavili mnohé konšpiračné teórie vysvetľujúce, čo sa vlastne v kráteri nachádza. „Supertajné podzemné zariadenie by v prípade Area 51 neprekvapilo“, napísal jeden z užívateľov. Našli sa ale aj takí, ktorí sa domnievajú, že za záhadným kráterom sa nič záhadné neskrýva.

Základňa Edward, tzv. Area 51, je vzdialené oddelenie amerického vojenského letectva, ktoré vždy bolo v strede pozornosti zástancov rôznych konšpiračných teórií. Niektorí z konšpiračných teoretikov sa domnievajú, že NASA natočila pristátie na Mesiaci v roku 1969 v jednom z hangárov základne.

Zdroj:  BoredPanda  | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen