Video

Predpoveď počasia novej generácie? Americká televízia straší divákov

Predpoveď počasia novej generácie? Americká televízia straší divákov

videní: 9.0K

Pred niekoľkými týždňami moderátorka amerického televízneho kanálu Weather Channel vyľakala divákov možnými následkami hurikánu Florence, ktorý zasiahol atlantické pobrežie USA. V relácii boli použité moderné počítačové technológie a novinárka bola obklopená mnohometrový stĺpcom vody. Takto zrejme vyzerá predpoveď počasia novej generácie.

Okamžitou reakciou na nezvyčajnú predpoveď počasia boli tisíce komentárov na sociálnych sieťach. Ale súdiac podľa všetkého, tento nový formát, ktorý šokoval amerických divákov, televízny kanál Weather Channel nepoužil pri hurikáne Florence po prvýkrát. Novinárka Alyssa Bereznaková z The Ringer zverejnila na sociálnej sieti Twitteri video o minuloročných požiaroch v Kalifornii. V klipe rosničku televízneho kanálu Weather Channel ohrozovali závažné požiare. Samozrejme, nie doslova.

Nížina Napa sa doteraz nespamätala z lesných požiarov, ktoré zničili domy miestnych obyvateľov a desaťtisíce akrov viníc. Ani v tomto roku sa požiare nezaobišli bez obetí: oheň pripravil o život viac ako 10 ľudí.

Zdroj: Sputnik | topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov