Zaujímavosti

Skutočný svet: Poľský umelec ti so svojimi kresbami otvorí oči

skutočný svet

videní: 6.0K

Pawel Kuczynski je považovaný za jedného z najlepších karikaturistov na svete. V dnešnej zbierka malieb ti totižto ukážeme, ako vyzerá skutočný svet, v ktorom žijeme.

Tento skutočný svet sa zrejme nebude páčiť nikomu. Závislosť na moderných technológiách je veľmi citeľná. Umelec sa  však zameriava na rôzne moderné problémy, ako je spomínaná závislosť na zariadeniach, násilie a rôzne politické problémy. Pawel vytvára naozaj majstrovské diela, ktoré vie množstvo fanúšikov oceniť. Veď na svojej oficiálnej stránke ma viac ako 500 000 odberateľov, čo určite nie je zanedbateľné číslo. Poď sa teda spoločne s nami pozrieť, ako vyzerá skutočný svet očami tohto poľského umelca. Tieto kresby v tebe zanechajú rôzne pocity, po ktorých sa možno aspoň trocha zamyslíš nad svojim životom, pretože je možné, že sa v niektorých z týchto kresieb nájdeš.

 Klapky

Nápomocné

Aktuálne správy…

Večera

Západ Slnka…

Súboj!

Hlasovanie

Čas – hodiny…

Narcistický človek…

Nakupovanie

Chirurgovia dnešnej doby

Dobré ráno!

Záhradník

Prímerie

Virtuálna realita

Prerušenie prenosu!

Výstižné…

Brexit

Cirkev v 21. storočí…

Pasca

Selfie

Právo a spravodlivosť!

Predstavivosť

Správny smer…

Zdroj: brightside | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen