Foto

Tieto neuveriteľné miesta ti dokážu, že naša planéta je úžasná

miesta

videní: 3.8K

Dnes sme si pre teba pripravili tieto neuveriteľné miesta, ktoré nájdeš na našej planéte a ktoré ti dokážu, že naša planéta je naozaj nádherná!

Benagilská morská jaskyňa v Portugalsku je jednou z najkrajších prázdninových destinácií a zároveň je jednou z najfotografovanejších jaskýň na svete. Táto veľkolepá skalná formácia priťahuje turistov z celého sveta. Prostredníctvom veľkých okrúhlych otvorov v jaskynnom strope môžeš vidieť jasnú modrú oblohu. To všetko si dokonale užiješ vďaka piesku a jemnému vánku, ktorý ťa v jaskyni dokonale osvieži. Túto jaskyňu a rovnako aj ďalšie neuveriteľné miesta nájdeš na týchto zaujímavých fotografiách, ktoré len potvrdzujú krásu našej zázračnej planéty. Tieto miesta sa oplatí navštíviť.

Benagilská morská jaskyňa – Portugalsko

Neuveriteľné farby Islandu

Sodné jazero v Tanzánii

Znova fantastický Island!

Čajové plantáže v Indii

Jaskyňa na neobývanom ostrove v Škótsku

Svätyňa svätojánskych mušiek – Mexiko

Jazero Hillier v Austrálii s nádherne ružovou vodou

Malý vulkanický ostrov v Japonsku

Farebná rieka Cano Cristales v Kolumbii mení svoju farbu vďaka rastline Macarenia clavigera

Útes – Severné Írsko

Soľ v Uyuni – Bolívia

Oáza v púšti – Peru

Zhangjiajie – národný lesný park – Čína

Úžasný vodopád – Laos

Kryštál obrovského rozmeru – Mexiko

Bajkalské jazero v zime- Rusko

Ryžové terasy v Číne

Strop tejto jaskyne vyzerá ako obloha plná hviezd. Jaskyňa sa nachádza na Novom Zélande

Ostrov Socotra v Jemene je známy svojimi neskutočnými stromami

Ukážková púšť – Namíbia

Zdroj: brightside | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen