Foto

Oprava poškodených vecí: Aj takíto „opravári“ sa nájdu medzi nami

oprava

videní: 8.0K

Nie je oprava ako oprava. Je logické, že z každého z nás nebude opravár. Títo ľudia však boli tvrdohlaví a rozhodli sa, že veci opravia (prípadne celé vyrobia) svojpomocne.

To však nebol dobrý nápad. Mnoho z týchto opráv mali radšej prenechať profesionálom. Oprava však prebehla v poriadku (zrejme podľa zainteresovaných), inak by to takto nemohlo fungovať a fotografie by nevznikli. Čo sa im podarilo vymyslieť si môžeš pozrieť na nasledujúcich fotografiách, ktoré ťa určite dostanú do kolien. Tlačidlá na prechode omotané lepiacou páskou nie sú žiadnym problémom. Rovnako aj trocha podivné zamykanie kabínky na toaletách. Všetko to bolo podľa niekoho v norme a tak to prešlo záverečnou kontrolou. Hotová katastrofa!

Takto sa opravuje budova

Odtok na jednotku

Zrejme to funguje, ale konštrukčne je to vyriešené katastrofálne

Zamykanie toaliet…

V kancelárii bola v stene diera.. Niekto ju opravil takto

Tieto toalety musel vymyslieť naozaj podivný človek

Lepiaca páska – naozaj užitočný nástroj

Nefunguje ventilátor chladenia? Žiaden problém…

Ešte že tam je tá drevotrieska…

Oprava hodná 21. storočia

Znova lepiaca páska. Na čo tí ľudia pri oprave myslia?

A znova…

Ešte lepšie ako lepiaca páska…

Ach….

Dáždnik vyplnil rozbité okno

Defekt? Žiaden problém…

Univerzálny nástroj…

A toto je vrchol všetkého

Zaujímalo by nás, ako to vyzerá v tme…

Okno ako okno

Premaľovanie prechodu pre chodcov…

Chceli by som vidieť, ako na tom jazdí…

Tak tento v tme aspoň niečo uvidí…

Chladenie je dôležité…

 

 

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen