Foto

Tieto perfektné zábery ti určite vyrazia dych

zábery

videní: 4.8K

Na takéto zábery by sme sa mohli pozerať celé dni! Každý z nás vie oceniť dobré fotografie, pretože vieme, že niekedy to nie je len o zručnosti fotografa ale mnohokrát aj o náhode.

Pretože náhoda v niektorých momentkách zohráva tú najdôležitejšiu úlohu. Môžeš svoj fotoaparát dokonale nastaviť, no ak nevyužije tú kratučkú chvíľu, ktorá robí fotografiu fotografiou, tak ti to je k ničomu. A presne v týchto fotografiách sa táto momentka vydarila a my sa tak môžeme kochať nad týmito úžasnými fotografiami.

Jedna z mojich obľúbených

Ľadové jaskyne na Islande

Tesne pred

Moja mačka vyzerá, ako by bola taktiež súčasťou okna

Priateľka a jej úžasné vlasy

Po sprche

Krásne Dánsko

Dvaja priatelia v múzeu moderného umenia v Chicagu

Tunel v Japonsku

Sloboda

Dobré ráno

Dotkni sa neba

Tvár oceánu

Výhľad na Seattle

Plávajúca spinka

Odraz 🙂

Na lúke

Krása

Semafor v púšti

Nájsť takúto nádheru na ulici musí byť na nezaplatenie

Vlak v Japonsku

Pavučina na semafore 

Bruggy, Belgicko

Výhľad v Číne

 

 

Zdroj: brightside / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen