Foto

Každý psík z útulku si zaslúži druhú šancu

psík z útulku

videní: 3.0K

Útulok Penkta Koja v Litve každý deň dostáva nové prírastky. Tieto túlavé psíky sú zatúlané, zrazené autom, ponechané v lese napospas osudu alebo už jednoducho nechcené. No každý psík z útulku si zaslúži druhú šancu na život. 

Každý z týchto psíkov skončí v útulku. Prvé dni sú pre nich obzvlášť stresujúce, keďže je tu veľa iných psov a veľa štekotu. To je ten deň, kedy psík začne dúfať v nový a hlavne lepší začiatok. Na deň, kedy sa nájde milujúci dobrotivý majiteľ, ktorý mu poskytne teplo domova. Ale nikdy nie je jasné kedy a či vôbec tento deň príde.

Dobrovoľníci z útulku Penkta Koja sa spojili s fotografkou Ausrou Kelovou. Spojili sa s majiteľmi psíkov z útulku a vytvorili niekoľko efektných fantasy fotografií. Ausra je digitálna umelkyňa, fotografka a editorka. Prináša fotografiám nový život. To isté mala za úlohu aj pri týchto útulkových psíkoch. A podľa nášho názoru sa jej to podarilo na jednotku. Každý z týchto psíkov začal nový život v nových rodinách, no ešte predtým museli zotrvať v útulku od niekoľkcýh dní až po niekoľko rokov. Táto séria fotografií zobrazuje každodenný život ľudí a psov. Navzájom na seba pozerajú ako na hrdinov.

psik-z-utulku-1

psik-z-utulku-2

psik-z-utulku-3

psik-z-utulku-4

psik-z-utulku-5

psik-z-utulku-6

Zdroj: BoredPanda / topdesat / Facebook

 

b
Komentáre
Hore

online geldanlagen geldanlagen