Foto

Plávajúci stan – sen každého skutočného táborníka

plávajúci stan

videní: 4.6K

Ďalšia z vecí, ktorú si nepotreboval až do chvíle kým si nezistil, že naozaj existuje. Spoločnosť SmithFly, založená v Ohiu, vyrobila nafukovací prístrešok, ktorý umožňuje táborníkom vychutnávať si spánok riekach či jazerách. Jedná sa vlastne o plávajúci stan.

Nazýva sa Shoal Tent. Inovatívny stan sa líši od ostatných v tom, že je celý nafukovací. To ma na svedomí to, že stan ostane stáť aj pri silnom vetre. Spodná časť stanu ma celkovo tri vzduchové komory: dve v dolnej trubici a jednu v štruktúre. Podlaha je hrubá približne 15 cm a materiál stanu je kompletne vodotesný a zároveň je zabezpečený zipsmi. Horná časť stanu sa zabezpečuje masívnymi háčikmi a slučkami, ktoré umožňujú jednoducho vstúpiť alebo odísť zo stanu.

Celý stan meria 2,4 x 2,4 metra, pričom je dostatočne vysoký na to, aby sa do neho zmestili aj vyšší ľudia (190,5 cm). Celková hmotnosť tohto stanu je 34 kg a zaplatíš za neho približne 1999 dolárov.

Plávajúci stan:

 

 

 

Zdroj: boredpanda / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen