Video

Neobmedzený sex a drogy: Šokujúce video ponúka bizarnú dovolenku na kolumbijskom ostrove

sex a drogy

videní: 16.2K

Šokujúce video ponúka neobmedzený sex a drogy na dovolene na kolumbijskom ostrove s prostitútkami. Erotické video od firmy Good Girls výslovne propaguje výlet od 24. do 27. novembra ako „skúsenosť so sexuálnym ostrovom“.

Šokujúce video začína tým, že inzeruje prozaické výhody dovolenky, ako je napríklad odvoz z letiska. Potom sa mladý muž presunie na luxusnú jachtu, na palube ktorej sa nachádzajú desiatky mladých krásnych sporo odetých žien. Titulok obrazovky obsahuje odvážny slogan: „Neobmedzený sex je v cene.“

Ďalší titulok oznamuje, že „drogy nie sú problém“, zatiaľ čo na snímke je mladý muž v spálni obklopený niekoľkými dievčatami uprostred oblaku dymu. Nasledujú „sexuálne prekvapenia“ v scéne, ktorá ukazuje muža prichádzajúceho do spálne, kde ho čakajú štyri nahé ženy.

Turistov s bohatým apetítom určite poteší, že v cene je zahrnuté aj jedlo. Napríklad puding priamo z nahého tela jednej zo „ženských hviezd“ reklamy, ktoré naservírovalá iná žena oblečená ako francúzska slúžka. Samozrejmosťou je aj alkohol. Veľa alkoholu.

Spoločnosť Good Girls vysvetlila prostredníctvom sociálnych médií, že „celkovo majú 60 sexy žien, ktoré budú slúžiť 30 klientom; každý z nich bude mať k dispozícii dve ženy 24 hodín denne. Cena zahŕňa jedlo počas celej dovolenky.“ Umiestnenie „sexuálneho ostrova“ je neďaleko Cartageny na severnom pobreží Kolumbie.

Cestovný plán dovolenky hovorí potenciálnym hosťom, že v prvý deň sa uskutoční sexuálne stretnutie, ktorého sa môže zúčastniť každý zákazník. Deň dva ponúka každému klientovi pol hodiny so 16 dievčatami naraz. Na tretí a štvrtý deň sú naplánované párty na luxusnej jachte pre 100 ľudí, spolu s DJom.

Hoci prostitúcia v Kolumbii nie je ilegálna, kupliarstvo trestným činom je. Spoločnosť MailOnline kontaktovala spoločnosť Good Girls Company, aby objasnila video, no odpoveď nedostala. Video z YouTube zmizlo pre porušenie podmienok a zrušený bol aj účet, ktorý video zverejnil.

Zdroj: DailyMail / topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen