TOP 10

10 najlepšie platených herečiek za uplynulý rok


videní: 4.2K

10 najlepšie platených herečiek za uplynulý rok, teda od 1. júna 2016 do 1. júna 2017 zarobilo dokopy 172,5 milióna amerických dolárov, samozrejme bez odrátania dane a ďalších poplatkov. Slušná suma, čo povieš?

 

10. Amy Adams – 11,5 milióna

10 najlepšie platených herečiek

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America – Amy Adams, CC BY-SA 2.0, Link

5-násobná kandidátka na prestížneho Oscara sa do toho rebríčka dostala najmä vďaka vyváženému účinkovaniu vo viacerých komerčne úspešných show, ako napríklad Arrival, či pripravovaná Justice League.

 

8. Julia Roberts – 12 miliónov

Účinkovanie v Money Monster jej možno nevyšlo podľa predstáv, no pripravovaný Wonder plus výnosy zo starších filmov a ďalší bočných projektov posunuli Juliu Roberts na ôsme miesto so sumou 12 miliónov dolárov.

 

8. Cate Blanchett – 12 miliónov

Rovnakú sumu zarobila aj Cate Blanchett. Austrálska herečka, ktorá sa naposledy do podobného rebríčka dostala v roku 2009, zažíva comeback a pomáha jej v tom účinkovanie v nadchadzajúcej Marvelovke Thor: Ragnarok.

 

6. Charlize Theron – 14 miliónov

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - Charlize TheronUploaded by maybeMaybeMaybe, CC BY-SA 2.0, Link

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America – Charlize TheronUploaded by maybeMaybeMaybe, CC BY-SA 2.0, Link

Hviezda špionážneho filmu Atomic Blonde, ktorý síce v kinách nebol megaúspešný, profituje okrem iného aj z kontraktu s Diorom.

 

6. Emma Watson – 14 miliónov

Nováčik v tomto rebríčku, Emma Watson, sa za svoje miliónove zárobky za uplynulý rok môže poďakovať najmä filmu Beauty and the Beast a The Circle.

5. Mila Kunis – 15,5 milióna

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - Mila KunisUploaded by maybeMaybeMaybe, CC BY-SA 2.0, Link

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America – Mila KunisUploaded by maybeMaybeMaybe, CC BY-SA 2.0, Link

Mila Kunis je po úspechu filmu Bad Moms (a jeho pripravovanom pokračovaní) žiadanou herečkou v Hollywoode. Okrem toho je stálicou v animovanej show Family Guy, kde dabuje Meg.

 

4. Melissa McCarthy – 18 miliónov

Hoci sa show Mike a Molly nevysiela, hviezda filmu Ghostbuster stále kasíruje šeky za filmy, vrátane nadchádzajúceho filmu Life of the Party.

 

3. Jennifer Lawrence – 24 miliónov

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America - Jennifer Lawrence, CC BY-SA 2.0, Link

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America – Jennifer Lawrence, CC BY-SA 2.0, Link

Aj bez úspešnej série Hunger Games sa Jennifer Lawrence dostala na bronzovú priečku v tomto rebríčku, najmä vďaka nadchádzajúcim filmom Mother! a Red Sparrow. Určite jej k tomu dopomohol aj kontrakt s Diorom.

 

2. Jennifer Aniston – 25,5 milióna

By Angela George, CC BY-SA 3.0, Link

By Angela George, CC BY-SA 3.0, Link

Bývalá hviezda sitcomu Friends sa aj naďalej umiestňuje v rebríčku najlepšie platených herečiek sveta. Tento rok za to vďačí najmä filmu The Yellow Birds, avšak najväčšie príjmy má z reklám pre rôzne spoločnosti, ako Emirates Airlines, Smaartwater, či Aveeno.

 

1. Emma Stone – 26 miliónov

10 najlepšie platených herečiek

By Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America – Emma StoneUploaded by maybeMaybeMaybe, CC BY-SA 2.0, Link

Výherkyňa Oscara za muzikál La La Land sa len tesne dostala na prvé miesto. Spomínaný muzikál celosvetovo zarobil takmer 450 miliónov dolárov s rozpočtom len 30 miliónov.

Zdroj: Forbes / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen