Video

Američania hľadali na mape Severnú Kóreu. Výsledok je znepokojujúci a strašidelný


videní: 7.6K

Napätie medzi USA a Severnou Kóreou je takmer na bode varu. Po týždni nepodstatných hrozieb na obidvoch stranách prieskum sponzorovaný CNN zisitl, že 50% Američanov by podporilo vojenské akcie proti východoázijskej diktatúre. Jediným problém je to, že väčšina týchto ľudí ani len nevie nájsť miesto na mape, kde sa Severná Kórea nachádza.

Američania sú už dlhšie známi tým, že majú nedostatočné znalosti v oblasti geografie, takže Jimmy Kimmel túto skutočnosť dokonale využil. Prieskum spravil na najznámejšej ulici v Hollywoode. A výsledok? Veľmi zlý. Ešte šťastie, že títo ľudia nemajú na starosti odpaľovanie rakiet. To by teda dopadlo.

Video je vtipné, ako všetky od Jimmyho Kimmela, rozhodne nechceme nikoho urážať. Pozrime sa teda spoločne na výkvet americkej spoločnosti, ktorý sa snažil Severnú Kóreu nájsť napríklad aj v Kanade 🙂 ( Nie je sever ako sever? )

 

 

1e3)g=1e3;else if(200>~~g)g=200;f.height=g}if(“link”===d.message)if(h=b.createElement(“a”),i=b.createElement(“a”),h.href=f.getAttribute(“src”),i.href=d.value,i.host===h.host)if(b.activeElement===f)a.top.location.href=d.value}else;}},d)a.addEventListener(“message”,a.wp.receiveEmbedMessage,!1),b.addEventListener(“DOMContentLoaded”,c,!1),a.addEventListener(“load”,c,!1)}(window,document);
//]]>

Zdroj: Boredpanda / topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov