Video

Skutočná pravda za týmito „dokonalými“ fotografiami


videní: 8.7K

Prečo sa nám zdá, že každý užívateľ sociálnych sieti ma dokonalý život, dokonca aj zábavnejší ako my sami? Odpoveď je jednoduchá. Nie je to pravda. Na oko to iba tak vyzerá a všetko je prispôsobené práve konkrétnej chvíli. Nenechajme sa preto oklamať fotografiami svojich priateľov. Párty vyzerajú byť naozaj divoké, jedlo vynikajúce, zrazu každý jeden športuje a prežíva tu naozajstnú pravú lásku bez hádok. Celé si to môžeš pozrieť na videu nižšie. Jednoducho, nie je všetko úplne tak, ako to vyzerá.

Video bolo vytvorené spoločnosťou Ditch the Label, organizáciou proti šikanovaniu, ktorá pôsobí v USA, Veľkej Británii a Mexiku. Účelom videa je zdôrazniť, ako taký „dokonalý“ život na sociálnej sieti vyzerá v skutočnosti. Ľudia si realitu prispôsobujú a skrášľujú podľa vlastných potrieb. Video vyvoláva dôležité otázky o pravde, vnímaní a totožnosti. „Všetci sme vinní z rovnakého prehrešku, že sme jednoducho pravdu trocha prekrútili a prikrášlili. Robíme to dennodenne na sociálnych sieťach. Chceme, aby naše životy vyzerali dokonale,“ píše Ditch the Label na svojej webovej stránke. Otázka však znie, ako ďaleko to necháme zájsť?

Video:

1e3)g=1e3;else if(200>~~g)g=200;f.height=g}if(„link“===d.message)if(h=b.createElement(„a“),i=b.createElement(„a“),h.href=f.getAttribute(„src“),i.href=d.value,i.host===h.host)if(b.activeElement===f)a.top.location.href=d.value}else;}},d)a.addEventListener(„message“,a.wp.receiveEmbedMessage,!1),b.addEventListener(„DOMContentLoaded“,c,!1),a.addEventListener(„load“,c,!1)}(window,document);
//]]>

Zdroj: Boredpanda / topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen