Video

Frustrujúce video, zrejme tej najhoršej vodičky na svete

video

videní: 9.0K

Vlády v rozvinutých krajinách prijímajú prísne opatrenia, aby vodiči na cestách jazdili opatrne a hlavne so zdravým rozumom. Avšak, niekedy takýto zdravý rozum u vodiča nenájdeme. Vtedy nastáva obrovský problém. Takýto vodiči väčšinou svoj „zdravý rozum“ demonštrujú na videách z čiernych skriniek, prípadne z bezpečnostných kamier. Poďme sa teda spoločne pozrieť na video, zrejme tej najhoršej vodičky na svete.

Bezpečnostná kamera v Calgary zachytili zábery vodičky na parkovisku, ktorá sa snažila otočiť. Zo zdanlivo jednoduchej veci sa vykľul naozaj obrovský problém. Čudujeme sa, že niekto nevyšiel z neďalekého obchodu a auto jej neotočil. Polícia v Calgary preto uviedla na svojom Twittery, že vyšetrujú vodičku, ktorú sa im podarilo zachytiť pomocou bezpečnostnej kamery. Tá je totižto podľa nich, zodpovedná za najhoršiu jazdu na svete. Veď pri takom jednoduchom manévri dokázala nabúrať aj do odstaveného automobilu. Polícia v Clagary bola po vzhliadnutí videozáznamu tak rozrušená, že žene udelili titul „Najhoršej jazde v Calgary“.

Zdroj: ntd / topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen