Foto

Geniálne tričká – Top 10 spôsobov, ako to vyjadriť oblečením

Geniálne tričká

videní: 8.3K

Vyjadriť svoje pocity, status či životný štýl sa dá mnohými spôsobmi. Čoraz atraktívnejšie sú geniálne tričká s vtipnými nápismi a obrázkami. Je to ideálny spôsob, ako bez slov vyjadriť všetko. Človeku stačí jeden pohľad na tvoje oblečenie a hovorené slová sa stanú zbytočnými.

Či už chceš ukázať, čo máš rád, alebo len podotknúť určitý fakt, tvoje tričko je tou správnou plochou, na ktorej môžeš realizovať svoje nápady. Oblečenie už odpradávna vyjadrovalo status človeka. Či už sa pozrieš na svoje topánky, nohavice, doplnky, mikiny… každý z týchto kúskov v sebe nesie určitý odkaz.

V dnešnej dobe ukážeš svojim oblečením sympatie k určitej skupine, svoj vkus, ale aj pocity a náladu. Niektorým ľuďom však nestačí iba to. A zašli o trošku ďalej. Nosia geniálne tričká s nápismi, ktoré rozprávajú za nich.

 

 

Určite si už videl niekoho s trefným a vtipným nápisom na jeho oblečení. Chce ním vyjadriť viac ako len jeho preferencie v oblasti módy či príslušnosť k určitej skupine. Jednoducho v ten deň odložil svoje vychytané módne kúsky a vzal si tričko jednoduchého strihu, ktoré povie omnoho viac.

Ľudia z nášho dnešného príspevku chcú svojimi tričkami ukázať ich vzťahy a spojenie rafinovaným spôsobom. Či už sú to tričká kamarátske, súrodenecké, alebo si ich oblečie matka s dcérou, otec so synom a podobne. V každom prípade hýria nápadom a originalitou. Budeš sa čudovať, že ti to ešte nenapadlo!

Vyberáme pre teba tie najlepšie z nich. Pokojne sa nechaj inšpirovať a na najbližší sviatok daj svojim blízkym spraviť podobné. Ak do toho vložíš aj kúsok fantázie, poprípade si ich sám namaľuješ farbami na textil, stanú sa úžasným darčekom a budete ich nosiť s radosťou. Už si určite nedočkavý, tak poďme na to. Toto je rebríček TOP 10 geniálnych tričiek.

 

  1. Keď sa deduško občas stráca, jeho žena potrebuje mať istotu, že jej ho vždy vrátia.

Geniálne tričká

 

2. Keď je dcérka „šikovná“ a tatko to musí dať vždy do poriadku. Pán „Oprav to“ a slečna „Pokaz to“

Geniálne tričká

3. Rodinka Úžasných

geniálne tričká

http://topdesat.sk/vek-je-iba-cislo/

4. Pán dokonalý a Pani VŽDY dokonalá. Ženy sú jednoducho také.

geniálne tričká

5. Strom a jeho šiška (plod)

geniálne tričká

6. Na 99 problémov jedno riešenie

geniálne tričká

7. A spolu sú…

geniálne tričká

http://topdesat.sk/nove-trendy-v-obliekani/

8. Bez komentára…

geniálne tričká

9. Kráska a zviera

geniálne tričká

10. Tieto skratky…

geniálne tričká

Zdroj: Boredpanda

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen