Video

Prežije herná konzola pád z výšky 300 metrov?


videní: 3.7K

Po pravde ti možno herná konzola Nintendo Switch nehovorí nič (ha-ha, ešte sa to aj rýmuje :D). Ty ju nepoznáš a niekto sa ju len tak pokúša zničiť. Konzola patrí medzi novinky a stala sa celkom obľúbenou medzi hráčmi. Prežije herná konzola pád z výšky 300 metrov? To sa dozvieš po vzhliadnutí videa nižšie.

Pád hracej konzoly z výšky 300 metrov:

 

Pravdepodobne ak neobľubuješ hry a herné konzoly, tak ťa tento “experiment” zaujímať veľmi nebude. To by ťa však nemalo odradiť, pretože video je naozaj veľmi zaujímavé.

Nintendo Switch sa skladá z troch častí. Pri páde sa funkcia Joy-Con odpojí, čo môže na prvý pohľad znamenať “istú smrť” tejto hracej konzoly. Dobrá správa nastala po zdvihnutí konzoly zo zeme. Display bol bez jednej praskliny. Otázkou už iba ostávalo, či display ostal funkčný, či už vizuálne alebo aj dotykovo.

Ak si si pozrel video, už iste vieš, že display až na pár škrabancov ostal naozaj plne funkčný. Zázrak? Kto vie, mohli by sme si však pomyslieť, že táto konzola je jednoducho nesmrteľná a žiaden pád z akejkoľvek výšky jej nedokáže ublížiť. To však neznamená, že by sme ju nemali používať opatrne. Koniec koncov, neexistuje žiadna záruka, že aj pri páde z malej výšky nenastane nejaké poškodenie konzoly.

 

 

Je však veľmi príjemné zistiť, že aj v dnešnej dobe existuje elektrické zariadenie, ktoré dokáže prežiť pád z takejto veľkej výšky. Veď pri akej bežnej príležitosti, ti dokáže telefón alebo hracia konzola padať 300 metrov voľným pádom? A k tomu všetkému ostane ešte plne funkčná? No, zaujímavé zistenie. Video na YouTube zverejnil kanál UnlockRiver.com, ktorý sa zaoberá rôznymi testami práve elektronických zariadení. Podobné experimenty tento chlapík vykonal už aj v minulosti. Miesto hracích konzol však na zem púšťal telefóny rôznych značiek. Žiadnemu sa však nepodarilo v tomto teste obstáť tak, ako tejto hracej konzole.

Zdroj: topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore
});

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov