Video

Robí ti Rubikova kocka problém? Tento chlapík ju dokáže poskladať počas zoskoku padákom


videní: 3.1K

Chris Walker sa rozhodol, že si troška okorení skladanie Rubikovej kocky. Spravil neobvyklú kombináciu, keď spojil skladanie Rubikovej kocky pri zoskoku padákom z lietadla. Čo si tak asi mohol vravieť pred samotným zoskokom? Padák? Mám. Okuliare? Tiež. A čo Rubikova kocka? Tak tu mám tiež!

 

 

Ak miluješ dobrodružstvo a dokážeš poskladať Rubikovu kocku, zrejme by si sa cítil aj vo vzduchu ako doma. Naozaj sa jedná o zoskok viery. Spoliehaš sa hlavne na padák, ktorý máš na chrbte. Počas toho, ako padáš k zemi, držíš v rukách Rubikovu kocku, ktorú sa ti možno aj podarí poskladať. Vzhľadom k tomu úžasnému výhľadu je naozaj prekvapivé, že Chris dokázal Rubikovu kocku poskladať. Mnohí z nás by sme zrejme ostali očarení z toho nádherného výhľadu na krajinu. Určite by sme nemali čas, riešiť nejaký hlavolam.

 

 

Máš pocit, že zoskok padákom je nebezpečný? Tak sa teda spoločne pozrieme na štatistiku. Ročne prebieha približne 2 milióny zoskokov po celom svete. Priemerne pri zoskokoch zomrie ročne iba 35 ľudí, čo je menej ako 1% zo všetkých zoskokov. Ešte stále máš pocit, že je to nebezpečné? Tak pri najbližšej príležitosti neváhaj, a určite si zoskok padákom vyskúšaj a vychutnaj si ho do sýtosti.

 

Zdroj: ntd

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov