Video

Hororová explózia karnevalového strašiaka v Paríži zranila niekoľko desiatok ľudí


videní: 2.7K

Na záberoch je vidieť, ako človek s pochodňou v ruke zapaľuje strašiaka, zhotoveného z horľavých materiálov, potom sa ozve rana ako z dela a o pár sekúnd sa ulicou nesú panické výkriky v dave ľudí. „Rozhodol som sa natočiť video v tom najpriaznivejšom okamihu,“ zdôraznil v komentároch autor videa.

Okamih, kedy došlo k explózii na karnevale na parížskom predmestí Villepinte, bol zachytený na videu. Na YouTube ho umiestnil užívateľ E.G93.

Explózia sa odohrala v mestskej časti Paríža s názvom Villepinte okolo 17:30 v sobotu. Ide o francúzsku tradíciu, pri ktorej sa zapaľuje obrovská ľudská podobizeň zo slamy. Avšak z nejakého dôvodu v tomto prípade došlo k explózii.

Zranených bolo celkom asi 30 ľudí, stav štyroch z nich je dokonca vážny. Podľa predbežnej verzie našťastie nebol príčinou výbuchu teroristický čin. Pravdepodobne ide o nahromadené výpary benzínu vo vnútri strašiaka, ktoré pri podpálení pochodňou vzbĺkli.

Zdroj: Sputnik

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen