Video

Policajt nekompromisne spacifikoval výtržníka. Celý incident zachytila kamera


videní: 8.7K

Celý incident sa odohral v meste West Covina, ktoré sa nachádza v Los Angeles County. Polícia zatkla 28-ročného Christophera Rivasa po tom, čo prišiel k policajnej stanici s baseballovou pálkou, s ktorou následne začal búšiť do okien policajnej stanice.

Priebeh celej udalosti sa odohral približne o 10:18 miestneho času. Muž, ktorý bol identifikovaný ako Christopher Rivas, pristúpil k prednej vstupnej hale policajnej stanice. Ako uviedla vo svojom vyhlásení polícia, v rukách držal hliníkovú baseballovú pálku, s ktorou sa následne snažil rozbiť okná policajnej stanice. V tom čase sedeli v hale tri ženy, ktoré utiekli do bezpečia.

 

 

Zasiahol až policajt, ktorý bol v tom čase mimo budovu. Rozbehol sa za Rivasom a spacifikoval ho. V tej chvíli mu prišlo na pomoc zopár policajtov, ktorí sa nachádzali v budove. Polícia ho po tomto incidente vzala do väzby. Rivas však utrpel ľahké zranenia a bol tak prevezený do miestnej nemocnice.

Žiadna zo žien nebola zranená. Dokonca sa Rivasovi nepodarilo rozbiť ani jedno okno. Útočník bol zatknutý a obvinený z útoku so smrtiacou zbraňou a za kladenie odporu pri zatýkaní.

 

 

Zdroj: latimes, youtube

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen