Video

Cyklistku obťažovali robotníci v dodávke. Takúto odpoveď od nej však určite nečakali


videní: 15.6K

Je nepopierateľným faktom, že ženy sú často objektom až prílišného a častokrát aj nežiaduceho záujmu mužov. Pískanie, či pokrikovanie rôznych nepríjemných hesiel nie je bohužiaľ ničím výnimočným. Podobná situácia sa stala aj na nasledujúcom videu.

Ako sa píše v popise videa, incident sa stal v Londýne a bol zachytený na akčnú GoPro kameru z prilby blízkeho motocyklistu. Ten sa priblíži ku križovatke, kde stála dodávka a cyklistka. Súdiac podľa reflexných vest osadenstva dodávky ide o robotníkov. Tí obťažovali vedľastojacu cyklistku a pýtali si od nej telefónne číslo. Jej zjavný nezáujem ich však neodradil, čo spôsobilo ďalšiu eskaláciu situácie.

Tá dodávke najprv sklopila spätné zrkadlo, no to len vyburcovalo chlapov. “Máš svoje dni? Tvoji rodičia by neboli príliš nadšení.” V tom momente cyklistka ukázala vztýčený prostredník a mohlo by sa zdať, že nepríjemnému incidentu je koniec. Avšak obťažovanie má dohru. O pár sto metrov ďalej, keď dodávka zastavila, cyklistka jednoducho odlomila spätné zrkadlo. Na to motocyklista, ktorý celú situáciu sledoval, povedal vodičovi: “toto je presne to, čo si zaslúžiš, ty chrapúň!”

Čo myslíš, bola reakcia cyklistky prehnaná alebo primeraná? 

 

 

Video:

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov