Video

Ako by to vyzeralo, ak by sa mäsiari správali ako úradníci? Vtipné video pokazuje na smutnú realitu


videní: 14.4K

Jediný spôsob, ako si zaručene zabiť celý deň a pokaziť si náladu na týždeň dopredu je ísť niečo vybaviť na úrad. Česť výnimkám, no riešenie povinných formalít zvyčajne nie je žiadnou príjemnou skúsenosťou.

Prídeš ráno, stráviš tam aj obed, nikoho nezaujíma, že ti škvŕka v bruchu, oni svoju obednú pauzu majú. Pohadzujú si ťa z dverí do dverí, aby ti nakoniec povedali, že ti pomôcť nevedia a máš prísť o mesiac, keď tam bude konečne niekto kompetentný, kto aj vie, čo robí.

 

 

Za každými dverami čaká „milá“ pani, ktorá na teba pozerá, ako by si od nej chcel modré z neba. V lepšom prípade nasadí kyslý falošný úsmev, za ktorý má osobitnú kolónku na výplatnej páske. Poznáš to? Je to krutá realita všedných dní…

No je to aj vďačná téma pre komikov, humoristov a fejtonistov. Videl si rozprávku zootopia? Pamätáš si tých leňochodov s pečiatkami, pri ktorých zajačica a lišiak strávili celý deň? Až príliš nápadne sa táto scéna podobá na dni strávené na chodbách našich úradov.

Podobne humorne to vzali aj tvorcovia videa, ktoré je stále aktuálne. Čo keby sa aj v obchode alebo mäsiarstve správali zamestnanci podobne, ako sa chovajú na úrade?  Tak ber život s ľahkosťou a my ti prajeme príjemné pozeranie.

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov