Zaujímavosti

Úžasné fotomanipulácie šikovných chlapcov z východného Slovenska


videní: 7.6K

Občas sa na internete objaví článok o úžasných výtvoroch talentovaného umelca. Či už ide o fotografie, ako napríklad tie od ruskej fotografky, ktorá dokonale zachytila čarovnú atmosféru Vianoc v Moskve, alebo o v poslednej dobe čoraz populárnejšie digitálne umenie, vždy sa je na čo pozrieť. O to viac poteší, ak sa niekto podobne šikovný nájde aj v našom malom Slovensku.

Spolu s vývojom doby a celého ľudstva sa vyvíja aj umenie. Oboje majú svoje čaro – fotky zachytávajú krásu v jej skutočnej podobe, takú, aká je a digitálne umenie vo väčšine vyjadruje veci tak, aké by mohli byť, ale nie sú. Čo sa však stane, ak sa tieto dva protiklady skĺbia?

Ukázali to chlapci, ktorí si hovoria ArtDea a pochádzajú z východného Slovenska. Vzali do ruky zrkadlovku a photoshop a vytvorili niečo, čo sa len tak nevidí. A skutočne sa im to podarilo, tieto fotomanipulácie majú naozaj niečo do seba.

Že chalani majú skutočne talent, sa presvedč na niektorých z ich výtvorov:

wonderland tree3 strange-effect killer-teddy child

 

 

forest fl dieta dianka diana biker army-doggy

 

Chlapci z ArtDea sú zodpovední aj za dizajn trička s našim logom, ktoré je už na ceste k šťastnej výherkyni. 🙂 Ak sa Ti ich výtvori páčia, podpor chalanov lajkom na facebooku.

     

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen