Zaujímavosti

Žena kvôli poistnému podvodu predstierala, že ju prešlo auto. Dostala však, čo si zaslúžila


videní: 4.0K

Ľudia si hádam od vzniku peňazí (či už v súčasnej forme alebo vo forme výmeny tovarov v bartérovom obchode) hľadali spôsoby, ako sa obohatiť čo najviac a vynaložiť pritom čo najmenej námahy. Táto ľudská vlastnosť sa vo všeobecnosti nezmenila dodnes.

Preto sa v niektorých krajinách, ako ukazuje napríklad aj tento prípad podľa všetkého z Číny, môže stať, že sa ako vodič motorového vozidla dostanete do problémov, hoci ste nič zlé nespravili. Dôvodom sú poistné podvody, kedy sa ľudia len tak “zľahka” hádžu na, respektíve pod auto. Nie je nám v redakcii známe, do akej miery sú tieto za vlasy pritiahnuté poistné podvody úspešné, no na internete je možné nájsť množstvo prípadov.

 

 

Rovnako zmýšľala aj žena v tomto videu. Uvidela na ceste čierne, pomerne luxusné auto, tak neváhala a “skočila”, alebo lepšie povedané ľahla si priamo pred neho, aby to vyzeralo, že ju vodič zrazil. Žena musí byť podľa nášho názoru poriadne zúfalá, keďže jej neprekážalo ani množstvo svedkov. Keď sa vodič posunul o pár metrov dozadu, žena, aby poistila dôveryhodnosť svojho príbehu, sa posunula k autu a opäť si pred neho ľahla. Avšak pravdepodobne nečakala, čo sa stane.

Na scénu prišlo policajné auto, z ktorého vysútpilo niekoľko policajtov. Tí ženu chytili za ruky a nohy a odvliekli ju preč z cesty do auta. Nuž, zárobok sa nekoná, poistný podvod bol strážcami zákona zmarený. 🙂

 

Video:

 

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov