Video

50-ročného Američana napadol medveď grizzly. Muž po útoku natočil video. Nie je vhodné pre slabšie povahy


videní: 10.9K

Medvede sú vskutku plaché zvieratá a snažia sa vyhýbať kontaktu s človekom. Iný prípad sú medvede-smetiari, ktoré stratili plachosť natoľko, že sa približujú k ľudským obydliam a hľadajú si tam potravu. Avšak na opačnej strane stojí medvedica so svojimi mláďatami. Tá v záujme ich ochrany neváha zaútočiť na čokoľvek, čo jej skríži cestu. A tento útok môže mať fatálne následky.

Našťastie, tento 50-ročný Američan menom Todd Orr zo štátu Montana mal natoľko šťastia, že sa so svojou skúsenosťou s medvedicou ešte dokáže podeliť so zvyškom sveta. A natočil o tom video, v ktorom vďačí za záchranu svojho života spreju proti medveďom. „Život je na nič v krajine medveďov,..“ začína rozprávanie Todd.

 

 

„Práve na mňa zaútočila medvedica grizzly s dvoma mláďatami zo 70 metrov. Riadne som tú špinu zahnal sprejom proti medveďom a ľahol som si na zem a rukami chránil hlavu a krk.“ Medvedica však Todda riadne zmasakrovala. Sám vo videu vravel, že nevie, aké zranenie sa skrýva pod čapicou a z ruky mu visela dotrhaná koža. „Ale nohy mám v poriadku, vnútorné orgány mám v poriadku, oči sú v poriadku. Potrebujem pešo prejsť 3 míle a dostať sa do nemocnice.“

Video, ktoré nie je vhodné pre slabšie povahy, si môžeš pozrieť tu:

 

 

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov