Zaujímavosti

Týmto šialeným skokom dosiahol nový svetový rekord


videní: 3.2K

Pre jazdca Bryca Menziesa bol rok 2016 rokom progresie. Zatiaľ čo väčšina z jeho kariéry sa skladala z posúvania limitov vo svete offroad závodov, posledné tri roky pracoval Menzies na realizácii svojho sna, ktorým bol svetový rekord v skoku do diaľky na aute. S pomocou Red Bull-u a Pennzoilu, sa mu podarilo poskladať tím ktorý posledných šesť mesiacov pracoval na privedení jeho sna k životu.

Nespočet hodín strávenych prípravou rozsiahlych bezpečnostných opatrení, kalkuláciou pristávacej rampy a ostatných nemenej dôležitých maličkostí sa ukázalo ako dobre strávený čas. Samozrejme, počas prípravy nešli všetky veci podľa plánu, ale nakoniec sa mu to podarilo. Po niekoľkých dňoch testovania rampy, počas ktorých došlo aj k vážnej nehode s totále rozbitým autom a pobytom v nemocnici, Bryce a jeho posádka prekonali svetový rekord v skoku autom do diaľky. Skok, ktorého dĺžka bola o niečo viac ako 115,5 metra, Menzies opisuje ako jeden z najväčších okamihov svojho života.

 

 

 

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen