Kvízy

Na obrázku je ukrytá topánka. Nájsť ju dokáže iba 1 z 10 ľudí

topánka

videní: 1.1K

Mnohí z nás máme radi rôzne logické hádanky a úlohy. Dnes sme si pre vás pripravili jednu ilustráciu, na ktorej sa nachádza topánka – tá je poriadne ukrytá. Budete sa musieť zamerať na všetky detaily, aby ste sa dopracovali k miestu, kde je táto topánka ukrytá. Ak by sa vám to nedarilo, tak nezúfajte. Na konci tohto článku nájdete správnu odpoveď a jahoda tak bude odhalená.

 

 

V dnešnej dobe je obrovskou výhodou, ak je váš inteligentný kvocient (IQ) vyšší. Pomáha to človeku stať sa oveľa úspešnejším. Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete otestovať svoje IQ. Môžete absolvovať rôzne IQ testy, ktoré vám kladú stovky otázok, pričom na každú z nich musíte úprimne odpovedať. Prípadne si môžete urobiť tento krátky test. Na tejto ilustrácii je ukrytá topánka a vašou úlohou je ju nájsť.

Náš dnešný test síce nedokáže IQ odmerať, no na základe jeho výsledku viete, či patríte k tým bystrejším ľuďom, ktorí si nenechajú ujsť ani ten najmenší detail. Môžete sa tak spoločne s nami vybrať zábavnou cestou a pozrieť sa na nasledujúci hlavolam, ktorý vám čo si napovie, o vašom cite pre detail.

Hlavolamy a online hádanky sú skvelým zábavným spôsobom, ako si môžete zmerať svoju bystrosť a šikovnosť. Takže, ak sa chcete zabaviť a zároveň si otestovať a precvičiť svoj mozog a logiku, nachádzate sa na tom správnom mieste. Máme pre vás pripravenú naozaj zaujímavú hádanku.

Na tejto ilustrácii je ukrytá topánka:

Na odhalenie chyby máte 7 sekúnd. Ilustrácia je plná farieb a môžete na nej vidieť podmorský svet plný pokladov. Zopár ľudí sa potápa – zrejme hľadajú poklad. Na ilustrácii je však ukrytá topánka.

Autor tejto hádanky tvrdí, že iba tí najbystrejší dokážu túto hádanku vyriešiť správne. Podľa našich informácií ju dokáže vyriešiť iba 1 z 10 ľudí. Máte na to, aby ste to dokázali, alebo sa vzdáte? Zvládnuť by ste to mali v priebehu 7 sekúnd, ale my vám čas nebudeme a ani nemôžeme stopovať. Ak chcete túto hádanku vyriešiť, musíte byť naozaj kreatívny.

Riešenie tejto hádanky nájdete v pokračovaní tohto článku:

1 2 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov