Kvízy

Dokáže nos prezradiť niečo o tvojej osobnosti? Pozri sa na jeho tvar

nos

videní: 2.3K

6. Hákovitý

Hákovitý nos je bežný u ľudí, ktorí túžia po úspechu. Ženy, ktoré majú hákovitý nos, môžu vynikať vo vzdelaní a môžu vyvinúť silný inštinkt nájsť dobré obchodné príležitosti.

5. Mäsitý

Najčastejšie sa vyskytuje u mužov. Ľudia s týmto nosom sú zvyčajne veľkorysí, emocionálni a citliví, ale aj opatrní, pretože nemajú radi špekulácie. V súkromnom živote sú ochotní pomáhať druhým. Ženy môžu rozvíjať skvelé zručnosti v oblasti domácej ekonomiky a v iných súvisiacich oblastiach, ako je manažment hotelov.

4. Nepravidelný nos

Nepravidelný nos symbolizuje teoreticky silný a tvrdohlavý charakter, ale v skutočnosti to nie je nič iné ako fasáda. Keď sa dostaneš cez tento bod, ľudia s nepravidelným tvarom nosa sú zvyčajne veľmi štedrí.

3. Spľaštený

Naznačuje, že ľudia majú veľa rôznych typov zručností a že sa radi zabávajú, aj keď ich nepoznáš veľmi dobre, zdá sa, že majú na život určitý pesimistický pohľad.

2. Úzky

Ľudia s úzkym nosom predstavujú sebavedomie. Zvyčajne bývajú tvrdohlaví, zraniteľní a majú mimoriadny záujem o duchovné záležitosti.

1. Vysoký

Ľudia, ktorí majú tento tvar nosa, zvyčajne prejavujú obrovské chápanie umenia a estetiky. Sú trocha hrdými, ale nepokojnými dušami, ktoré oceňujú čas, ktorý môžu stráviť sami v samote.

Zdroj: Brightside topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov