Kvízy

Iba pár ľudí dokáže v priebehu 7 sekúnd objaviť ukrytý citrón

citrón

videní: 3.9K

Optická ilúzia vďaka ktorej si otestuješ svoje IQ. Ľudia s vyšším IQ majú väčšiu pravdepodobnosť, že vyriešia túto hádanku. Iba zopár ľudí dokáže na obrázku za 7 sekúnd nájsť ukrytý citrón.

 

 

Táto optická ilúzia dokonale poslúži na otestovanie tvojho IQ. Ilúzie sú ohromujúce, hlboko fascinujúce, tvar meniace obrazy objektov, kresieb alebo ľudí, ktoré spochybňujú spôsob vnímania vecí v mozgu. V priebehu svojho života si musel vidieť mnoho druhov optických ilúzii, ako sú fyzické, fyziologické a kognitívne ilúzie. Štúdie ukazujú, že optické ilúzie sú tiež súčasťou oblasti psychoanalýzy, ktorá vrhá svetlo na to, ako veci vnímame. Človek sa môže pozerať na veci alebo obrazy inak a z každého uhla pohľadu vytvárať iné vnímanie. Jednu takúto šikovnú ilustráciu môžeš vidieť na obrázku. Na tomto obrázku je ukrytý citrón.

 

Iba pár ľudí dokáže v priebehu 7 sekúnd nájsť ukrytý citrón

Vyššie uvedený obrázok bol zverejnený ako „logická hádanka“ pre deti a dospelých. V tejto ilúzii môžeme vidieť rozhádzané ovocie. Niekedy medzi týmto ovocím je ukrytý citrón. Hlavnou úlohou tejto ilúzie je nájsť na obrázku spomínaný citrón – najlepšie do 7 sekúnd. Tvrdí sa, že iba pár ľudí dokáže nájsť skrytý citrón na tomto obrázku. Tento obrázok je len ďalším zábavným spôsobom, ako otestovať svoje „IQ“. Samozrejme, uskutočnenie skutočného IQ testu je najlepším spôsobom, ako poznať výšku svojho skutočného IQ.

1 2 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov