Foto

Vtedy a teraz: Premena miest, ľudí a vecí zachytená na fotografiách

premena

videní: 845

Vtedy a teraz. Aj takto jednoducho by sme mohli nazvať nasledujúce fotografie, ktoré zachytávajú premenu miest, ľudí a vecí.

Je neuveriteľné, aký príbeh nám môžu vyrozprávať dve fotografie postavené vedľa seba. A aký rozdiel môžu urobiť desaťročia alebo stovky rokov s našou krajinou, architektúrou a celkovou históriou. Nasledujúce fotografie si získali obrovský záujem ľudí tým, že zobrazujú kontrast – jeden z minulosti a jeden zo súčasnosti.

Nikdy nám nedôjdu pamiatky, ktoré by sme si mohli odfotiť, preto bude mať vlákno na reddite OldPhotosInRealLife vždy niečo nové, čo môžeme spoločne preskúmať. V tomto príspevku ti ukážeme fotografie, ktoré ilustrujú najviditeľnejšie zmeny. Miesto, ktoré bolo iba obyčajným poľom je dnes obývané rybami. Niektoré miesta, ktoré boli plné života, sú dnes opustené a zarastené, alebo naopak.

Keď vidíme, ako veľmi sa za relatívne krátke obdobie, počas ktorého fotoaparáty existujú, veci zmenili, môžeme si len predstaviť, aký bol svet v skutočnosti pred tisíckami rokov. Našťastie sa v budúcnosti budú mať naše vnúčatá za čím obzerať, keďže v súčasnosti má každý z nás svoj fotoaparát vo vrecku.

28. Dnes som sa preletela na zreštaurovanom lietadle môjho starého otca

27. Elsie Allcock žije v tom istom dome už 104 rokov

26. Opustený kaštieľ v Poľsku bol zreštaurovaný

25. Moje rodné mesto Charkov na Ukrajine 2022

24. Z opusteného domu sa mi podarilo urobiť toto

23. Düsseldorf, Nemecko – 1990 – 2019

22. Fotografia pred a po renovácii opustenej budovy

1 2 3 4 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen