TOP 10

TOP 10: Neuveriteľné veci, ktoré ľudia naozaj zjedli

veci

videní: 1.3K

Ukázalo sa, že niektorí ľudia majú fakt divné závislosti, alebo sa jednoducho stali obeťami naozaj kurióznych nehôd. Asi takto vznikol aj tento zoznam, na ktorom nájdete neuveriteľné veci, ktoré ľudia zjedli. Ešte malé upozornenie, odlož si čítanie tohto príspevku na čas, kedy nebudeš nič jesť :). Inak hrozí, že ťa prejde chuť.

10. Magnety

Pozornosť zo strany médií nepatrila medzi jediné veci, ktoré priťahovala rodina, keď vtrhla na pohotovosť s batoľaťom. Dievčatko, ktoré zažívalo silnú bolesť brucha, prehltlo 37 guličkových magnetov, ktoré mu spravili tri otvory v dolnom čreve a jeden v žalúdku. Keď lekári skúmali röntgenový snímok mysleli si, že zjedla náramok, ale v skutočnosti to boli magnety, ktoré vytvorili prstenec v detskom žalúdku.

9. Batérie

Či už neúmyselne alebo účelovo, viac ako 3 500 Američanov každý rok prehĺta batérie.  Ak by sa ortuť z batérií dostala do krvného obehu, môže to viesť k vážnym zdravotným problémom, ako je napríklad zlyhanie obličiek. Ak leží batéria príliš dlho v žalúdku, žalúdočné kyseliny môžu spôsobiť koróziu  vonkajšej vrstvy batérie a ľahko spôsobiť otravu ortuťou. Vzhľadom na veľký počet ochorení spôsobených požitím batérie sú teraz navrhnuté tak, aby boli odolnejšie voči žalúdočným kyselinám.

1 2 3 »

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen

Vstupujete na článok s obsahom určeným pre osoby staršie ako 18 rokov.

Potvrdzujem že mám nad 18 rokov
Nemám nad 18 rokov