Foto

Neuveriteľné miesta: Svojou krásou ti vyrazia dych

neuveriteľné miesta

videní: 551

Na Zemi je množstvo úžasných miest. Tie boli vytvorené prirodzene alebo umelo. Dnes ti takéto neuveriteľné miesta ukážeme na týchto zaujímavých fotografiách.

Tieto neuveriteľné miesta ti najskôr svojou krásou vyrazia dych. Niektoré sú naozaj nádherné a ty len ťažko uveríš, že sa nachádzajú na našej planéte. Napríklad taká „Brána do pekla“, ktorá sa nachádza v Turkménsku, ti zaručene spôsobí zimomriavky na celom tele. Prípadne ťa bude zaujímať tento zvláštny bazén, ktorý na ľudí pôsobí tak trocha mimozemsky. Uisťujeme ťa však, že všetky tieto neuveriteľné miesta nájdeš na našej planéte a množstvo z nich vytvorila sama príroda – o tie ostatné sa postaral sám človek.

Bazén – San Francisco

Umelecké dielo v opustenej budove – Philadelphia 

20 Places That Can Make You Forget You Are on Planet Earth

Brána do pekla – Turkménsko

20 Places That Can Make You Forget You Are on Planet Earth

Marble Caves – Čile

Schody z mozaiky – San Francisco

Giants Causeway – Írsko

The Kelpies: 30 m vysoké sochy koní v blízkosti rieky Carron – Škótsko

Rio Tinto – Španielsko

Skalnaté útvary Manpupuner – Uralské hory – Rusko

 The Waitomo Glowworm Caves- Nový Zéland

Devils Tower – Wyoming

20 Places That Can Make You Forget You Are on Planet Earth

Čokoládové hory – Filipíny

Zdroj: brightside | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen