Zaujímavosti

Dark Web: 10 šokujúcich príbehov, ktoré ti ukradnú spánok

Dark Web

videní: 4.0K

Určite si už počul príbehy, z ktorých si mal na celom tele zimomriavky. Dnes tu však máme temné príbehy z Dark Webu, kvôli ktorým určite nezaspíš. Mnohí ľudia nepoznajú Dark Web (alebo Deep Web) a možno je to tak pre nich lepšie. 

Vraví sa, že to, čo dokážeme nájsť na celom internete, je len špička ľadovca. Na tie ostatné veci, ktoré sú na hranici alebo v niektorých prípadoch ďaleko za hranicou legálnosti, tu je Dark Web. Ide o skryté webové stránky, na ktorých návštevu potrebuješ špeciálny webový prehliadač a priamy odkaz na prístup. A pretože sú úplne anonymné, sú tam ukryté veci, o ktorých sa ti pravdepodobne ani nesnívalo. Predaj drog je to najmenej, čo na Dark Webe môžeš nájsť. Presvedčili sa o tom aj títo náhodní používatelia Dark Webu, ktorí si z návštevy odniesli desivú skúsenosť.

1. Našiel som svoju fotku

"Five Guys Triple Bacon Cheeseburger" (CC BY 2.0) by kjarrett

Five Guys Triple Bacon Cheeseburger“ (CC BY 2.0) by kjarrett

Používateľ Redditu cletch tvrdí, že jedného dňa prehľadával Dark Web prostredníctvom prehliadača Tor. Potom sa šiel najsť do Five Guys. Vrátil sa a znovu zapol Tor. Po chvíľke naňho vyskočila fotografia, na ktorej je vo Five Guys.

2. Recept na ľudské mäso

pexels-photo-112781

Baconboyloiter: V CompiSci sa často nudíme. Jedného dňa sme sa dostali na Dark Web. Najviac znepokojujúca stránka, ktorú sme našli, bola komplexná príručka na uvarenie ženy. Nie je to vtip. Na tejto stránke boli informácie o tom, ako správne naporcovať ľudské telo alebo ako variť ženu tak, aby žila čo najdlhšie.

3. To je od vás veľmi pekné

Dark Web

Bigwiseguy55: Napísal som komentár k videu a keď som sa vrátil na túto stránku neskôr, aby som si znovu pozrel video, niekto odpovedal na môj komentár: „To je od vás veľmi pekné, pán (napísal moje priezvisko).“ Potom som na internete nebol týždeň. Moje priezvisko nie je bežné.

4. Nepotrebuješ nájomného vraha?

skull-and-crossbones-2077852_1280

IAmASharkFin: Jedna stránka na Dark Webe propagovala nájomného vraha. Cenník služieb bol v bitcoinoch a odvíjal sa od typu cieľa. Nepamätám si presné sumy, ale poradie bolo od najlacnejších po najdrahšie približné takéto: civilisti, policajti, politici, deti.

5. ISIS

bakelite-895026_1280

Hosko: Cez prehliadač Tor som našiel stránku Islamského štátu, cez ktorú regrutovali nových členov. Bola prepojená so skrytou wikipédiou.

 

6. Anonym

pexels-photo

1SensFan: Stiahol som si Tor a po 20 minút prehliadania náhodných vecí som dostal telefonát, no na druhom konci sa nikto neozval a zavesil po 10 sekundách. Vtedy som ani nevedel, či je prehliadanie Dark Webu legálne, takže ma to vystrašilo a prestal som s tým.

7. Pre nováčikov na Dark Webe

pexels-photo-15267

Semper_Fi_Cerberus: Bolo to tretíkrát, čo som bol na Dark Webe. Našiel som domovskú stránku jedného človeka a na bočnom paneli som uvidel odkaz, na ktorom stálo: „Pre novinárov a nových ľudí na Dark Webe“. Klikol som na to a dúfal som, že to budú zaujímavé a užitočné informácie. Otvorila sa nová stránka a začal sa načítavať obrázok. Ďakujem Bohu za môj pomalý internet, pretože na fotografii bola hlava starého ázijského muža so zakrvavenou bradou. Stránku som rýchlo zatvoril ešte skôr, ako sa stihol načítať celý obrázok. Doteraz ma máta, ako vyzerala celá fotografia, ale zároveň som rád, že som ju nevidel.

8. Granátomet

grenade-launcher-2540212_1280

Blast338: Len raz som experimentoval s týmito vecami. Nájdete tam veľa zvláštnych vecí. Jedna vec, ktorá mi uviazla v pamäti, bola stránka, na ktorej sa predávali vojenské zbrane. Mali všetko, čo vám napadlo. Vážne som si chcel objednať granátomet s trojnožkou s automatickým zameriavačom.

9. Návod na všetko

hydrogen-bomb-63146_1280

MKROBINSON: Narazil som na hodvábnu cestu a podobné veci. Pozeral som si náhodné stránky a narazil som na webovú stránku, ktorá ponúkala návod na výrobu teroristickej bomby. Rýchlo som to zrušil.

10. Podivné fotografie

nathzzzzz: Nakoniec som skončil na nejakom divnom mieste plnom zvláštnych fotografií, na ktorých boli podľa všetkého mŕtvi ľudia. Zrušil som to tak rýchlo, ako som sa k tomu dostal.

Zdroj: Sarcasm / topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen