Zaujímavosti

TEST: Tlačidlo, ktoré si vyberieš, môže zmeniť tvoj život!

tlačidlo

videní: 2.5K

Nie je náhoda, že sa obklopujeme určitými farbami oblečenia, interiérov atď.Farby, ktoré si vyberieme, sa vzťahujú priamo na náš stav mysle. V tejto sfére sa uskutočnili mnohé výskumy a “ Lüscherov test farieb “ je skvelý spôsob, ako zistiť náladu, zámery a stav človeka. Urob si tento zjednodušený test farieb. Vyber si jedno tlačidlo, aby si zistil, čo potrebuješ, aby si bol ešte šťastnejší, ako si teraz. 

tlačidlo

Všetko, čo musíš spraviť, je vybrať  jedno z nasledujúcich tlačidiel. Stlač to, ktoré by si si vybral, ak by si chcel zmeniť svoj život k lepšiemu. Farby vyberaj inštinktívne. Ktoré tlačidlo by si stlačil ty, aby si bol šťastný?

 

Červené tlačidlo

tlačidlo

Ak si vyberieš červenú farbu, znamená to, že si osoba, ktorá je pripravená, cieľavedomá a túži dať tomuto svetu naozaj veľa. Chceš všetko robiť čo najlepšie, vo všetkých aspektoch života (v práci aj vo svojom osobnom živote).

Žlté tlačidlo

tlačidlo

Tvoj postoj k životu je dosť optimistický, asertívny a pozitívny. Riziko je niečo, čoho sa nebojíš, ale zároveň sa ti darí zostať rozumným a racionálnym. Si si dobre vedomý svojich schopností a si pripravený ich využiť naplno.

Oranžové tlačidlo

tlačidlo

Vieš sa tešiť aj z malých úspechov. Tvojou najväčšou motiváciou je uvedomenie si toho, že veľké veci začínajú malými krokmi. Preto sa vždy zameriavaš na detaily a nenecháš si ujsť šancu na ich zlepšenie.

Zelené tlačidlo

tlačidlo

Výber zeleného tlačidla označuje tvoj neustály boj medzi voľnosťou a zodpovednosťou. Ty si ten, kto sa snaží byť vždy vyvážený a pokojný, čo z teba robí dobrého priateľa, spoločníka aj partnera. Existuje však jedna vec, ktorú by si mal mať na pamäti: pri hľadaní rovnováhy môžeš zabudnúť na veci, na ktorých ti skutočne záleží.

 Ružové tlačidlo

tlačidlo

Obdobie, ktoré v súčasnosti prežívaš, je plné dobrých a príjemných vecí a si si toho dobre vedomý. Dobrou správou je, že neberieš veci, ktoré prichádzajú ako samozrejmosť. Vychutnávaš si každú chvíľu a žiješ svoj život naplno. Nezabudni sa však držať nohami na zemi, inak by mohlo byť príliš bolestivé padnúť z výšin.

Fialové tlačidlo

tlačidlo

Výber purpurového tlačidla znamená, že si dosiahol život, o ktorom si vždy sníval. Teraz máš dostatočnú dôveru, sebaúctu a vieru v seba, aby si nasledoval všetky ciele a túžby, ktoré si vo svojom vnútri tak dlho skrýval. Vieš, čo si zaslúžiš a využi tieto poznatky na vlastný zisk napriek tomu, že si veľmi citlivá osoba.

Modré tlačidlo

tlačidlo

Výber tejto farby je o správnej rovnováhe. Ceníš si koncept života v rovnováhe a vieš, aká dôležitá je pri dosahovaní cieľov. Si si dobre vedomý toho, že dosiahnutie večnej rovnováhy je nemožné, no aj napriek tomu sa o ňu pokúšaš.

Šedé tlačidlo

tlačidlo

Racionalita je tvoje druhé meno. Ty si ten, kto stojí nohami pevne na zemi. Toto môže spôsobiť, že vyzeráš chladno. Tvoji priatelia však vedia, že naozaj si citlivý.

Zdroj: Brightside topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2023 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen