Foto

Ulica: Miesto, na ktorom nájdeš množstvo prekvapení

Ulica

videní: 954

Určite aj v tvojom meste sa nachádza nejaká ulica, s ktorou nie je všetko v poriadku. Dnes ti prinášame pár fotografií toho, čo všetko sa môže pokaziť pri tých najjednoduchších činnostiach.

Ulica je miesto, kde to žije. Určite aj ty chodíš denne miestami, ktorým nevenuješ zvýšenú pozornosť. Jednoducho kráčaš za svojim cieľom bez toho, aby si venoval pozornosť okoliu. To by sa ti však v tomto prípade nestalo. To, že je človek tvor lenivý, a to, ako veľmi je lenivý, dokonalo vystihujú nasledujúce fotografie. Nič zvláštne by na nich nebolo, keby ľudia dbali viac na dôslednosť, než na rýchlosť ich odvedenej práce. Takto sa aspoň na ich výtvoroch môže zabávať celý svet.

Zadanie bolo jednoduché: vyznač okraj chodníka. O žiadnej tráve nepadlo ani slovko.

Keď ti niekde zmizne polovica figuríny, ale ty sa snažíš to čo najlepšie zamaskovať. A nie, takto nevyzerá priemerná moslimka.

To, že nesprávne zaparkuješ, nemusí byť tá najhoršia vec, ktorá sa ti môže stať. Jedine, ak chceš novú farbu kapoty a si na tom zle s peniazmi.

Keď sa pracovné nástroje stanú doslova súčasťou tvojho pracovného výsledku. A my sa sťažujeme na obyčajné jamy.

Príjemne sa schladiť vodou počas oddychu na lavičke je výborný nápad. Niekedy sa však dobré myšlienky stretnú s príšernou realizáciou a môže to dopadnúť aj takto:

Keď sa výklad obchodu snaží čo najviac priblížiť správaniu zákazníkov. Heslo: keď to sedí odoka, určite to bude sedieť aj naozaj.

Naozaj netušíme, kde súdruhovia spravili chybu.

Prečo by si dával náklady na zvárača, keď ti stačí kúpiť lepiacu pásku a doplniť to troškou fantázie…

Každá činnosť sa dá vytrvalým cvičením a opakovaním doviesť k dokonalosti. Tušíme, že toto bol prvý hydrant, ktorý dotyčná osoba maľovala.

Čo už. S verejnými záchodmi je neustále nejaký problém. Je len na tebe, ktoré dvere si vyberieš

Zdroj: micccp | topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen