Zaujímavosti

Čo o tebe prezradí meno tvojho miláčika?


videní: 969

Bella, Cindy, Snowflake, George – existuje toľko mien na výber. Vybrať meno pre svoje malé stvorenie je náročná úloha, ale akonáhle je vybraté, môžeš svojho miláčika hrdo volať jeho menom a rád vyslovuješ každé jeho písmeno. Ver tomu alebo nie, ale meno tvojho domáceho miláčika o tebe môže veľa prezradiť.

Názov jedla

Čo o vás môže prezradiť meno vášho miláčika

Príklady mien: Cherry, Honey, Candy ale aj slovenské ekvivalenty

Čo to znamená: Ak dáš svojmu miláčikovi meno jedla, určite ho máš rád. Miluješ svojho miláčika rovnako ako svoje obľúbené jedlá. Nie je prekvapením, že jedlo vyvoláva pozitívne emócie a týmto pomenovaním svojho miláčika doň premietaš túto predstavu. Náhlenie nie je tvoja šálka čaju a ty si radšej vychutnávaš veci a užívaš si každú malú chvíľu svojho života.

Si tiež spoločenské stvorenie – sociálne väzby pre teba majú veľký význam. Máš skvelý zmysel pre humor a miluješ roztomilé veci.

Ľudské meno

Čo o vás môže prezradiť meno vášho miláčika

Príklady mien: Max, Lucy, Daisy, Bobby, Tina, Sofi, Sára ( ide o najobľúbenejšie mená domácich miláčikov)

Čo to znamená: Ak si dal svojmu miláčikovi ľudské meno, veľmi si ho vážiš a správaš sa k nemu ako k človeku. Pokladáš domáceho maznáčika za niečo ako svoje dieťa. Rozprávaš sa so svojím miláčikom a zdieľaš s ním svoje pocity.

Si milujúci a starostlivý človek, ktorý zaobchádza s každou živou bytosťou s úctou. Si citlivý a všímavý. Ľudia si ťa vážia za čestnosť a pozitivitu.

Historický alebo mytologický názov

Čo o vás môže prezradiť meno vášho miláčika

Príklady mien: Thor, Napoleon, Frida

Čo to znamená: Ak má váš maznáčik historické alebo mytologické meno, si milovníkom kníh alebo jednoduchom bláznom. Si opatrný a bystrý, plánuješ dopredu a nemáš rád autoritu.

Zároveň si kreatívny a máš silný zmysel pre individualitu. Tvoj život musí mať zmysel, takže všetko, dokonca aj pomenovanie domáceho maznáčika by malo mať príbeh.

Názov zvieraťa

What Your Pet’s Name Can Reveal About You

Príklady mien: Medveď, Tiger alebo dokonca Panda

Čo to znamená: Ak má tvoj maznáčik meno zvieraťa, znamená to, že si realista, ktorý si vždy zachová chladnú hlavu. Snažíš sa v ťažkých situáciách nezblázniť a rozum u teba vždy stojí pred emóciami. Ceníš si prírodu, tráviš čas vonku a láska prechovávaš aj k športu.

Titul

What Your Pet’s Name Can Reveal About You

Príklady mien: Kráľovná, Kráľ, Princezná, Princ, Barón

Čo to znamená: Zbožňuješ svojho miláčika a robíš všetko pre to, aby sa cítil čo najpríjemnejšie. Ak je meno tvojho domáceho maznáčika titulom, potom si pravdepodobne dosť citlivý a svoje pocity zriedka skrývaš. Tiež si hrdý na všetko, čo máš, napríklad na domáceho maznáčika.

Literárne alebo vymyslené meno

What Your Pet’s Name Can Reveal About You

Príklady mien: Hermiona, Luna, Romeo

Čo to znamená: Ak si dal svojmu miláčikovi meno vymyslenej postavy, si buď knihomoľ alebo vášnivý fanúšik daného filmu alebo knihy. Nie je ľahké ťa zaujať, ale akonáhle sa to niekomu podarí, zanecháš neuveriteľne dlhotrvajúci dojem. Máš rád inteligentných ľudí, takže aj tvoj maznáčik by mal mať intelektuálne meno.

Zdroj: Brightside topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen