Zaujímavosti

Čo o tvojej povahe hovorí tvoja krvná skupina?


videní: 1.3K

Ukázalo sa, že teraz môžeš dokonca získať popis svojej osobnosti len podľa svojej krvnej skupiny. Ketsueki-Gata, ktorá sa objavila v Japonsku, je v podstate teóriou osobnosti krvnej skupiny. Ak uvažuješ o tom, aký druh zamestnania sa ti hodí, stačí sa pozrieť, čo ti radí tvoja krvná skupina.

Krvná skupina O

Japonskí vedci odhaľujú, čo vaša krvná skupina hovorí o vašej osobnosti
 • Ľudia s krvnou skupinou O sú sebavedomí, odhodlaní , majú veľkú výdrž a vždy pozerajú na tú lepšiu stránku. Vždy sa na nich môžete spoľahnúť kvôli ich veľkému pocitu zodpovednosti. Aj keď s ostatnými dobre vychádzajú, radšej sú sami. Zvyčajne však prejavujú ľahostajnosť voči ostatným a zameriavajú sa hlavne na seba.
 • Sú to typickí workoholici, ktorí pracujú do vyčerpania.

A

Japonskí vedci odhaľujú, čo vaša krvná skupina hovorí o vašej osobnosti
 • Krvná skupina A je opísaná ako introvertná, rozumná, zdržanlivá a čestná. Ich túžba byť presní niekedy hraničí s perfekcionizmom. Ak niečo nejde podľa ich plánov, je to dôvod na to, aby sa stresovali.
 • Je úplne bežné, že sú príliš citliví. So stresom sa vyrovnávajú zle kvôli vyššej hladine kortizolu, preto by mali premýšľať o tom, že by sa mohli venovať niektorým relaxačným koníčkom, ako je joga alebo maľovanie.
 • Predtým, ako urobia niečo, si to dobre rozmyslia. Ľudia si ich vážia za to, akí sú láskaví a jemní. Ľudia s krvnou skupinou A neprejavujú veľmi svoje emócie. Niekomu sa zveria iba ak mu dôverujú.

B

Japonskí vedci odhaľujú, čo vaša krvná skupina hovorí o vašej osobnosti
 • Ľudia s krvnou skupinou B sú kreatívni, zvedaví a aktívni. Aj keď sa tento typ označuje za sebecký, ľudia s touto krvou sú najviac starostliví.
 • Majú tiež silné individualistické vlastnosti, nesnažia sa splniť očakávania druhých ľudí, nájdu si vlastnú cestu a držia sa svojich zásad.
 • Robia rozhodnutia rýchlo a akonáhle niečo chcú, stanú sa nezastaviteľnými .

AB

Japonskí vedci odhaľujú, čo vaša krvná skupina hovorí o vašej osobnosti
 • Ľudia so zmiešanými krvnými skupinami majú tiež kombináciu znakov. Preto je ťažké ich presne definovať. Môžu byť introvertní aj extrovertní. Zaujímajú sa tiež o umenie a vedu.
 • Krvná skupina AB je vyvážená: sú ambiciózni, premýšľaví a starajú sa o pokojné prostredie.
 • Sú nepredvídateľní, pretože sa ich osobnosti rýchlo menia na základe ich emócii. Niekedy sa zdá, že majú dve tváre.
 • Okrem toho je ich krv rovnako jedinečná ako ich osobnosť – krvná skupina AB je najvzácnejšia.

Zdroj: Brightside topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen