Foto

Obrázky, na ktoré sa pozrieš minimálne dvakrát

obrázky

videní: 377

Nasledujúce obrázky ťa prinútia, zamyslieť sa nad tým, čo vidíš. Ak aj ty bezvýhradne veríš svojim očiam, vyskúšaj, či ťa zmätú nasledujúce očné klamy.

Obrázky, ktorými chceme zachytiť nejakú udalosť, sa razom môžu zmeniť na neskutočné výjavy. Stačí obyčajná hra tieňov či uhol pohľadu, z ktorého sa pozeráme a nevinné fotky sa razom môžu zmeniť na očné klamy, ktoré dokonalo pomýlia aj tú najšikovnejšiu myseľ.

Nevieme, či si takto ľahol náhodou, alebo to bol zámer fotografa, avšak výsledok je podivne upokojujúci.

Budova rastúca z palmy, je niečo, čo sa nevidí tak často. Preto sa dívaj rýchlo, kým ti nezmizne celá!

Nie, toto nie sú dve rôzne fotky…

Vzor, ktorý prechádza doslova z generácie na generáciu.

Niekto vidí obyčajný balík sena pokojne ležiaci na poli. Niekto zasa jamu, ktorá číha na nejakú nepozornú obeť. 

Aký bezcitný človek nechá korytnačky chodiť po okraji v takej výške. Jaaj…

Keď sme boli malí, často sme túžili byť čo najskôr dospelými. Tomuto chlapčekovi sa to splnilo, aj keď iba s rukou a iba na fotografii.

Keď ti chýba kúsok hlavy, ale teba taká maličkosť predsa nerozhodí. V tejto situácii si aspoň môže byť istý, že biela prilba bude naozaj bielou.

Málokto by sa tak pokojne pozeral na to, ako mu horí končatina.

Niekto tvrdí, že na Zemi žijú židojaštery, ktoré sa menia na ľudí. My si myslíme, že sú to skôr psoľudia, ktorí sa chodia vyvetrať do prírody.

Takto nejak by vyzerala Hermiona Grangerová, ak by sa jej nepodarilo vyliečiť sa po vypití všehodžúsu, ktorý obsahoval mačacie chlpy. Aj toto je spôsob, ako posunúť filtre aplikácií na vyšší level.

Zdá sa, že dedko je so svojimi prednosťami viac než spokojný.

Pri pohľade z diaľky by nejedno srdce vynechalo zopár úderov. Avšak pohľad z blízka ťa presvedčí, že ide len o psíka, ktorý si doprial poobednú pauzičku.

Zdroj: micccp topdesat

b
Komentáre
Hore

online geldanlagen geldanlagen