Foto

Fotografie, pri ktorých neuveríš, že nejde o photoshop

photoshop

videní: 1.7K

Nasledujúce fotografie ťa utvrdia v tom, že photoshop občas nie je vôbec potrebný. Príležitosť vytvoriť neskutočné snímky sa ti môže naskytnúť hocikedy.

Určite sa aj tebe stalo, že fotografia, ktorú si vytvoril, nevyhovovala tvojim predstavám. V tomto prípade máš možnosť siahnuť po množstve aplikácií alebo využiť photoshop. Ak by si to urobil, zaradil by si sa medzi množstvo ľudí, ktorí tento program denne využívajú, za účelom vylepšenia si svojich fotografií. My ťa dnes presvedčíme o tom, že na dych berúce snímky nepotrebuješ photoshop ani aplikácie. Stačí byť jednoducho v ten správny moment na tom správnom mieste.

1. Basketbalista Boban Marjanovic a speváčka Kristin Chenoweth sa rozprávajú pred ich spoločným predstavením.

12-141

2. Keď kupuješ roztomilé malé šteniatko, pravdepodobne neočakávaš, že by z neho mohlo vyrásť toto…

1-163

3. Strach z výšok nie je jediná obava, ktorá ťa môže prepadnúť pri pohľade na tento mrakodrap. A nie, toto naozaj nie je photoshop.

2-165

4. Aj takéto sochy môžeš nájsť na potulkách po Taliansku.

8-156

5. Každá nevesta by mala byť na svojej svadbe hviezdou večera. Tieto šaty, vytvorené za pomoci svetelných vlákien, to určite zaručili.

7-157

6. Na slnku teplo, v tieni zima: jar je jednoducho taká. Sneh sa roztopil len na mieste, kam dopadlo slnko, a tak vznikol tento nezvyčajný obrázok na streche.

4-163

7. Takto vyzerá mumifikovaný dinosaurus v múzeu v Kanade.

9-149

8. Výhľad z knižnice Istanbulskej univerzity vyzerá, akoby ho vytvorili umelo cez photoshop, avšak opak je skutočnosťou. Návštevníci tejto knižnice sa môžu nadchýnať takýmto výhľadom pri čítaní a štúdiu.

13-133

9. Určite si si v tme všimol, že ak držíš v ruke svetlo, tvoje prsty svietia načerveno. Takto to vyzerá, ak si svetlo vložíš do úst…

20-70

10. Žaboústka jávska nepatrí medzi vtáky, ktoré urobia dobrý dojem už na prvý pohľad. Vlastne, asi ani na druhý, tretí, štvrtý…

17-108

11. Keď sa na pracovisku stretne niekoľko perfekcionistov, môže to dopadnúť aj takto.

18-96

12. Príroda je ten najlepší umelec. Počas zimy to často dokazuje aj takýmito nádhernými obrazmi na predných sklách áut.

15-128

Zdroj: micccp topdesat

b
Komentáre

Sociálne siete

facebook  twitter  google-plus  rss

Odporúčame

HS-logo

TOPdesat.sk copyright © 2022 | Všetky práva vyhradené

Hore

online geldanlagen geldanlagen