Foto

Kreativita niektorých ľudí je naozaj zaujímavá

kreativita

videní: 1.3K

Kreativita niektorých ľudí je naozaj zaujímavá. Svoju bohatú predstavivosť dokážu využívať takmer v každej možnej príležitosti.

Napríklad taká škvrna po rozliatej káve sa v mysli týchto ľudí premieňa na lietajúceho vtáka alebo mimozemšťana. Kreativita spôsobuje to, že vidíte veci inak, ako ostatní. Po vzhliadnutí týchto fotografií zistíš, že aj ty máš takúto schopnosť. Všetci sme svojim spôsobom dostatočne kreatívni. Záleží však iba na tom, ako tento dar dokážeme využiť. Ak ho využívame často, dokážeme si ho tak aj lepšie trénovať a narozdiel od ostatných vidíme veci, ktoré oni za normálnych okolností nevidia. Všetko je to však samozrejme o predstavivosti a v konečnom dôsledku sme si aj tak všetci rovní.

Škvrna od kávy v tvare mačky? 

Korytnačka na svojom chrbte vezie mačku a psa

To sú ale nohy

Dnes v práci som našiel tieto „jašterice“ – boli hladné…

Znova škvrna od nápoja – tentokrát je to mimozemšťan

Keď sa zľakneš svojej vlastnej ponožky…

Aspoň ho nemusí kŕmiť…

Nie, to nie je potlač… To sú naozajstné mačky

Rád by som si dal tento chutný kúsok mäsa… je to však kameň…

Plátanie asfaltu v tvare vtáka

Moje auto v zime – vyzerá to ako pohľad na našu planétu z vesmíru

Aj ty tam vidíš zajaca?

Rozliata voda – vlk pri splne

Keď ste zviazaní a odvezení na neznáme miesto…

Aj moja zubná kefka dodržuje hygienu…

Zdroj: brightside | topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen