Zaujímavosti

Krátke vlasy na ženách sú pre mužov príťažlivé. Prečo?


videní: 4.6K

Myšlienku, že ženy s dlhými vlasmi sa v mužských očiach považujú za žiadanejšie, podporujú desaťročia príkladov populárnej kultúry a evolučnej psychológie. Jedna štúdia však naznačuje, že krátke vlasy sú spojené iba s odlišnými, ale nie horšími aspektmi atraktivity žien. Ženy s dlhými vlasmi sú považované za „zdravé“ a „inteligentné“, zatiaľ čo krásky krátkosrstých strihov sa javia ako lepšie v „starostlivosti“ a „ženskosti“. Krátke vlasy môžu u mužov naozaj zabodovať. Prečo?

Krátke vlasy získajú viac pozornosti

Krátke účesy vynikajú od ostatných, takže si ich muži vždy všimnú. Z toho, čo sme sa zozbierali online, mnohí muži, ktorí uprednostňujú ženy s krátkymi vlasmi, uviedli, že krátke vlasy nie sú také bežné ako dlhé účesy, čo ich robí špeciálnymi.

Muži odhalili 7 dôvodov, prečo majú radi ženy s krátkymi vlasmi

Muži môžu lepšie vidieť vašu tvár a krk

Možno si si všimla, že na mnohých módnych prehliadkach modelky nosia vlasy sčesané dozadu a snažia sa čo najviac otvoriť svoje tváre. Je to preto, že vlasy môžu rozptyľovať a skryť ženské rysy. Zdá sa, že muži s touto myšlienkou súhlasia a tvrdia, že tvár a krk sú pre nich veľmi atraktívnymi a krátke účesy umožňujú ženskej kráse zažiariť.

Krátke vlasy pripomínajú atraktívne celebrity

Mnoho ohromujúcich slávnych žien oživilo krátke strihy, čo vytvára veľmi priaznivé spojenie v mozgu mužov. Keď sa mužov pýtali, či majú radi ženy s krátkymi vlasmi, mnohí muži dávajú príklady celebrít, čo je pre nás skvelé, dámy, pretože vieme, odkiaľ čerpať inšpiráciu.

Muži odhalili 7 dôvodov, prečo majú radi ženy s krátkymi vlasmi

Krátke vlasy vyžadujú menej údržby

Zamysli sa nad tým, ako dlho trvá vytvorenie účesu. Môže to byť skutočná vojna s fénovaním, narovnaním, natáčaním a samotné náklady na styling sa tiež môžu vyšplhať do neuveriteľných výšok, čo znie pre mužov šialene. Nenávidia to, keď sa ženy príliš dlho pripravujú. Záver: Krátky účes je obojstranne výhodný.

Krátke vlasy = sebavedomie

Nie každá žena je ochotná experimentovať s krátkymi vlasmi. Chce to silné vnútro, odvahu a sebadôveru. Muži priťahujú ženy s vysokou sebaúctou a krátke vlasy ich okamžite o tom informujú.

krátke vlasy

Maznanie

Je zaujímavé, že muži hovoria, že veľkou výhodou, ktorú ocenia pri krátkych vlasoch, sú výhody pri maznaní. Nepáči sa im, keď sa im vlasy ich priateľky dostanú do očí a úst. Okrem toho tiež neradi nachádzajú vlasy rozptýlené po celom byte.

Často to znamená, že žena sa stará o svoj vzhľad

V neposlednom rade, krátky účes nemá žena náhodou. Ak žena ide do určitej dĺžky, aby si vybrala krátky účes a udržala ho, znamená to, že sa o seba dobre stará. To je veľmi dôležité pre mužov, pretože im to ukazuje, že žena má záujem postarať sa o svoj vzhľad.

Zdroj: Brightside topdesat

b
Komentáre
Hore
// Infinite Scroll $('.infinite-content').infinitescroll({ navSelector: ".nav-links", nextSelector: ".nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", loading: { msgText: "Načítavajú sa nové články...", finishedMsg: "Ľutujeme, nie sú ďalšie články" }, errorCallback: function(){ $(".inf-more-but").css("display", "none") } }); $(window).unbind('.infscr'); $(".inf-more-but").click(function(){ $('.infinite-content').infinitescroll('retrieve'); return false; }); $(window).load(function(){ if ($('.nav-links a').length) { $('.inf-more-but').css('display','inline-block'); } else { $('.inf-more-but').css('display','none'); } }); $(window).load(function() { // The slider being synced must be initialized first $('.post-gallery-bot').flexslider({ animation: "slide", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, itemWidth: 80, itemMargin: 10, asNavFor: '.post-gallery-top' }); $('.post-gallery-top').flexslider({ animation: "fade", controlNav: false, animationLoop: true, slideshow: false, prevText: "<", nextText: ">", sync: ".post-gallery-bot" }); }); });

online geldanlagen geldanlagen