TOP 10

TOP10: Bizarné veci, ktoré naozaj našli v ľudskom žalúdku

bizarné veci

videní: 365

Banánové sendviče, hranolky s čokoládou, šunka s medom… Niektorí ľudia majú naozaj nezvyčajné stravovacie návyky a chute, ale po prečítaní dnešného príspevku budeš považovať tieto malé odchýlky za absolútne prijateľné. Tu sú bizarné veci, ktoré sa naozaj našli v ľudskom žalúdku a zaskočili aj skúsených chirurgov.

10. Batérie

bizarné veci

Zatiaľ čo väčšina dospelých vie, že batérie nie sú určené na požívanie, deti sú už iný príbeh. Každý rok sa objaví niekoľko prípadov, keď deti zjedia batérie. Bohužiaľ, jesť batérie spôsobuje oveľa horšie komplikácie, ako len bolesť brucha. Niekoľko detí dokonca po požití batérie zomrelo na vnútorné krvácanie. Drž preto batérie mimo dosahu detí a ak by si mal potrebu zjesť niečo nezvyčajné, toto nie je tá správna cesta,

 9. Had

bizarné veci

Mária bola odvedená od miestneho biskupa na liečenie. Jej žalúdok však stále rástol a rástol. Všetci predpokladali, že je tehotná. Avšak po tom, čo Mária zostala veľmi chorá a začali jej vypadávať zuby, lekári našli v jej bruchu hada. Nikto nevie, ako sa tam dostal. Podozrenie však padlo na biskupa, ktorý na ňu žiarlil…

8. Ručný granát

bizarné veci

Röntgen objavil v bruchu istého teroristu ručný granát. Vyzeralo to na celkom dobrý plán atentátu… až na to, že terorista nemal žiaden spôsob, ako granát odistiť.

7. Lyžica

bizarné veci

33-ročná žena sa pokúsila použiť lyžicu na odstránenie rybacej kosti, ktorá jej uviazla v hrdle. Náhodou však lyžicu prehltla a museli ju chirurgicky odstrániť.

6. Snubný prsteň

bizarné veci

Kaitlin Whipple prehltla zásnubný prsteň, ktorý jej priateľ Reed Harris umiestnil do zmrzliny. Po tom, ako ho Kaitlin prehltla, neverila tvrdeniu svojho priateľa, že skryl prsteň do jej zmrzliny. Reed ju musel vziať na röntgen, aby jej to dokázal.

 5. Mobilný telefón

bizarné veci

Je zvláštne, koľko sú ľudia ochotní vydržať, aby zostali v spojení so svetom… U väzňa v San Salvadore našli mobilný telefón. Nie však v cele, ale priamo v jeho bruchu…

4. Posteľové pružiny

bizarné veci

Väzni prehltnú hocičo, len aby sa dostali na “výlet” z väzenského areálu. Aj keď ide iba o návštevu nemocnice. Tak sa stalo, že niekoľko väzňov v Severnej Karolíne prehltlo posteľové pružiny. Toto sú už naozaj bizarné veci!

3. Pero

bizarné veci

76-ročná žena navštívila špecialistu v oblasti tráviaceho traktu s problémami súvisiacimi so žalúdkom. Išlo o stratu hmotnosti a hnačky. Ukázalo sa, že príčinou týchto problémov je pero uložené v žalúdku. Uviaznuté bolo už 25 rokov, no aj tak bolo v skutočnosti stále použiteľné.

 2. Ľudský plod

bizarné veci

Neuveríš, no stále sme nespomenuli všetky bizarné veci, ktoré mali ľudia v bruchu. Sanju Bhagat z Indie bol často zosmiešňovaný pre svoj abnormálne veľký žalúdok. Jednu noc sa ponáhľal do nemocnice s nedostatkom dychu a silnou bolesťou. Keď sa lekári pokúsili odstrániť to, čo pokladali za nádor, boli šokovaní. V jeho bruchu našli čiastočne vyvinutý ľudský plod.

1. Strieborný príbor

bizarné veci

V októbri 2009 prišla Margaret Daalmanová do nemocnice v Rotterdame v Holandsku po tom, čo sa sťažovala na bolesti žalúdka. Po vyšetrení lekárom sa zistilo, že zjedla až 78 kusov príborov pozostávajúcich z lyžičiek a vidličiek. Bola postihnutá hraničnou osobnostnou poruchou, ktorá spôsobila, že zjedla toto striebro. Margaret sa úplne zotavila a dostáva pomoc pri riešení jej posadnutosti.

Zdroj: List25 topdesat

b
Komentáre
Hore